Galatasaray Üniversitesi Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı 2021

Üniversiteye sözleşmeli olarak personel alımı yapılacak. Ön Lisans mezunu adaylar içerisinden olmak üzere Koruma ve Güvenlik Görevlisi alınacak.

Galatasaray Üniversitesi Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı 2021

Galatasaray Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı yayımladı. Yayımlanmış olan ilan ile Galatasaray Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 4 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel alımı yapılacağını bildirdi. Söz konusu ilan ile Üniversiteye Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı yapılacak. Adaylardan aranacak başvuru şartları ve özel şartlar bu haberde.

KADRO BİLGİSİ:

Alım Yapılacak Kadro: Koruma ve Güvenlik Görevlisi

Kontanjan Sayısı: 3 Erkek ve 1 Kadın

Mezuniyet: Ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak.

b) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla sağlık açısından görevini devamlı yapmasına engel bir hali bulunmamak.

c) Güvenlik ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmış olmak.

ç) İlan son başvuru tarihi itibarıyla 30 yaşından gün almamış olmak.

d) Erkek adaylarda 170 cm’den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15 den fazla, 13 den az olmamak.

e) Kadın adaylarda 160 cm’den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 10 dan fazla, 13 den az olmamak.

f) Son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak.

g) Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu bulunmamak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Galatasaray Üniversitesi personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 7 Kasım 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 21 Kasım 2021 tarihine kadar başvurularnmyapılmış olması gerekmektedir. Başvuruda bulunacak olan adaylar Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE