Galatasaray Üniversitesi 23 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Galatasaray Üniversitesi Personel alımı ilanı yayımlandı. En az lise mezunu ve 60 KPSS ile personel alımı kontenjan dağılımı ve detayları haberde.

Galatasaray Üniversitesi 23 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Galatasaray Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Resmi Gazetede 27 Eylül 2023 tarihi ile yayımlanmış olan sözleşmeli personel alımı ilanına göre Galatasaray Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 657 Sayılı Devlet memurları kanunu kapsamında 4/B sözleşmeli personel alımı yapılacak. Bu kapsamda başvuru alınacak kontenjanlar ve şartlar haberin devamında.

Hangi Kadrolardan Personel Alımı Yapılacak?

Galatasaray Üniversitesi bünyesine Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylardan,

  • 9 Temizlik Görevlisi,
  • 1 Bahçıvan,
  • 1 İnşaat Personeli,
  • 1 Boyacı,
  • 1 Elektrikçi,
  • 10 Büro Personeli,

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Galatasaray Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Buna göre " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak " gibi şartlar aranacak.

KPSS Puan Şartı Nedir?

Adaylardan 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak gereklidir.

Kontenjana Göre Özel Şartlar Nedir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Galatasaray Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirilmesi gereklidir. Buna göre başvurular sadece Üniversiteye yapılacaktır.

Başvuru Tarihleri: 27 - 11 Ekim 2023

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE