Eskişehir Teknik Üniversitesi E Az Lise Büro Memuru Alımı ve Teknisyen Alımı Yapıyor

Eskişehir Teknik Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapıyor. Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu personel alımı kontenjan dağılımı ve şartlar haberimizde.

Eskişehir Teknik Üniversitesi E Az Lise Büro Memuru Alımı ve Teknisyen Alımı Yapıyor

Eskişehir Teknik Üniversitesi sözlşemeli personel alımı için Resmi gazetede ilan yayımladı.

Sözleşmeli Personel alımı kapsamında Düşük KPSS Puanı ile memur ve personel alımı yapılacak. Herhangi bir Mülakat yapılmaksızın sözleşmeli perosnel alımı yapılacağı duyurulmuş olup başvuru süreci Başlamıştır. İşin Olsa ekibi olarak sizlere bu haberimizde Üniversite personel alımı ilanı hakkında detayları aktaracağız.

Kontenjan Dağılımı Nedir?

Eskişehir Teknik Üniversitesi personel alımı Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunlarından yapılacak. Bu doğrultuda alımlar, Büro Personeli alımı ve Teknisyen alımı kadrolarında gerçekleştirilecektir. İşte detaylı kontejan dağılımı:

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Ne Olacak?

657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Bu doğrultuda özel olarak ise;

2020 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 ve 70 puan almış olmak şartı aranacak.

Ayrıca Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak şartı aranacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Başvurular ilanların yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 15 gün içerisinde yapılacak. Yani 24 Haziran 2022 tarihinde başlamış olan başvurular en geç 8 Temmuz 2022 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Adaylar başvurularını sadece istenen belgelerle Üniversite Personel Daire Başkanlığına gerçekleştireceklerdir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE