Eskişehir Teknik Üniversitesi 60 KPSS Puanı İle Lisans Memur Alımı İlanı

Eskişehir Teknik Üniversitesi memur alımı içni ilan yayımladı. 60 KPSS Puanı ile Lisans mezunu adaylar içerisinden Sözleşmeli Memur Alımı yapılacak.

Eskişehir Teknik Üniversitesi 60 KPSS Puanı İle Lisans Memur Alımı İlanı

Eskişehir Teknik Üniversitesi Resmi Gazetede Memur Alımı için ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre Üniversite bünyesindeki eksikliği gidermek için Düşük KPSS Puanı İle Memur Alımı yapacağını açıkladı. Bu kapsamda alımlar 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 4/B maddesi gereğince Sözleşmeli olarak yapılacak.

ALIM YAPILACAK KADRO:

Üniversite 2 kişilik kadro ile Lisans mezunu ve En Az 60 KPSS Puanına sahip Programcı Alımı yapacak. Adayların Yükseköğretim kurumlarının Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Bilgisayar Teknolojisi ve Bilişim Sistemleri Bölümü mezun olmak ve en az D düzeyinde YDS veya dengi yabancı dil belgesine sahip olmaları gerekmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Programcı Alımı için genel olarak adaylardann 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48 maddesindeki nitelikelr aranacak. Bunun dışında, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. Başvuracak adayların durumunun; 657 sayılı DMK’nın 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.” hükmüne uygun olması gerekmektedir.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

Eskişehir Teknik Üniversitesi personel alımı başvuruları 8 Kasım 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 22 kasım 2021 tarihine kadar devam edecek. Adaylar başvurularını istenilen belgeler ile birlikte Eskişehir Teknik Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı – İki Eylül Kampüsü Eskişehir adresine şahsen veya son başvuru tarihine kadar Üniversitemize ulaşacak şekilde posta ile yapılması gerekmektedir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE