Eskişehir Teknik Üniversitesi 51 Personel Alımı Sonuçları ve Taban KPSS Nedir?

Eskişehir Teknik Üniversitesi 51 personel alımı başvurusu sona eriyor. Sonuçlar ve değerlendirme işlemleri detayları haberde.

Eskişehir Teknik Üniversitesi 51 Personel Alımı Sonuçları ve Taban KPSS Nedir?

Eskişehir Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel alımı yapacak. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan Personel alımı ilanına göre Eskişehir Teknik Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere En az lise mezunu adaylar içerisinden 51 Sözleşmeli Personel alımı yapılacağı açıklanmıştı. Başvurularda sona gelinmiş olup ilan detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

51 Personel Alımı Kontenjanları Nelerdir?

  • 21 Destek Personeli,
  • 25 Büro Personeli,
  • 5 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,

Başvurular Sona Eriyor!

Üniversite personel alımı başvurusu için süreç 15 gün önce başlamış olup artık sona ermektedir. Bu kapsamda başvuur şartlarını sağlıyor olan adaylar başvurlarını şahsen gerçekleştirmeleri gereklidir.

Başvuru tarihleri: 3 - 17 Kasım 2023

İLANIN DETAYLARI BURADA: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/eskisehir-teknik-universitesi-51-sozlesmeli-personel-alimi-lise-h45422.html

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

Başvurular KPSS puanı ile yapılmakta olup değerlendirmelerde KPSS ile yapılacak. Başvurularda Lise ve Ön Lisans seviyesinde puanlar kullanılmış olup değerlendirmelerdede KPSS Taban puanın en düşük 60 puana kadar düşmesi bekleniyor.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman?

2022 yılı KPSS(B) grubu puan sıralamasına göre her bir unvan için belirlenecek kontenjan sayısı kadar asıl ile yedek adayların isimleri, istenecek belgeler ve diğer hususlar başvuru bitim tarihinden itibaren 15 iş günü içinde Üniversitemiz internet sayfasında (https://www.eskisehir.edu.tr/) ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ilgililere ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Buna göre 17 Kasım 2023 tarihinde sona eren başvuruların en geç 8 Aralık 2023 tarihine kadar sonuçların açıklanması bekleniyor.

YORUM EKLE