Eskişehir Teknik Üniversitesi 30 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı Yayımladı!

Eskişehir Teknik Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda 30 personel alımı yapacak. Alım kadroları ve başvuru detayları haberde.

Eskişehir Teknik Üniversitesi 30 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı Yayımladı!

Eskişehir Teknik Üniversitesi personel alımı ilanı yayımladı. Farklı kadrolarda yapılacak personel alımları için adaylardan bazı şartlar talep ediliyor.  Bu kapsamda Eskişehir Teknik Üniversitesi 30 kişilik boş kadro ile Teknik alanlarda ve Mühendislik alanlarında sözleşmeli Personel Alımı yapılacak. Alımlar Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunlarından yapılacak.

HANGİ KADROLADRA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Eskişehir Teknik Üniversitesi perosnel alımı başvuruları için adaylardan 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Bu yönde adayların " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklrından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" şartları aranacak.

Özel olarak ise, 2020 yıllında yapılmış olan KPSS'den Lise için KPSSP93, Ön Lisans için KPSSP93 ve Lisans için KPSSp3 puan türünden en az 75 puan almış olmak şartı ve yukarıdaki tabloda belirtilen bölümlerde eğitimin tamamlamış olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

Eskişehir Teknik Üniversitesi personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi ile başlayacak olup en geç 15 gün içerisinde başvuruların yapılmış olması gerekmektedir. Bu kapsamda adaylar başvurularını sadece en geç 22 Nisan 2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Bu kapsamda adaylar başvurularını istenen belgeler ile birlikte Üniversiteye şahsen gerçekleştirmeleri gereklidir.

İLANIN TAM METNİ 1

İLANIN TAM METNİ 2

YORUM EKLE
YORUMLAR
Müjgan Karabulut
Müjgan Karabulut - 3 yıl Önce

Engeli PERSONEL alanmi var mı