Erzurum Teknik Üniversitesi 20 Sözleşmeli Personel Alımı! KPSS P94, P93 ve P3

Erzurum Teknik Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli ve Büro personeli alınacak.

Erzurum Teknik Üniversitesi 20 Sözleşmeli Personel Alımı! KPSS P94, P93 ve P3

Erzurum Teknik Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı. Resmi Gazetede yayımlanmış olan ilan ile Erzurum Teknik Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere lise, ön lisans ve lisans mezunu olarak sözleşmeli Büro Personeli, Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile Temizlik Personeli Alımı yapılacak. Başvuru süreci ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirilmesi gereklidir. En az lise mezunu personel alımı yapılacak

Buna göre adaylardan 2020 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden puan almış olmak gerekmektedir.

3 Şubat 2022 tarihli İlan Güncellemesi:

02/02/2022 tarihli ve 31738 sayılı Resmî Gazete’de aslına uygun olarak yayımlanan aşağıdaki Büro Personeli alım ilanında Aranan Nitelikler açıklaması karşısında belirtildiği şekilde düzeltilmiştir.

Sözleşmeli 4/B Personel Alımı Yapılacak Kontenjanlar Nedir?

Üniversite bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 20 kişilik kadro ile 2 Büro Personeli alımı, 11 Temizlik Görevlis ve 7 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak. İşte detaylı Kontenjan Dağılımı;

Başvuru Süreci Başladı!

Üniversitenin personel alımı başvuruları başladı. 2 Şubat 2022 tarihi ile başlamış olan başvurular en geç 15 gün içerisinde yani 16 Şubat 2022 tarihine kadar yapılacak. Başvurular sadece Erzurum Teknik Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır.

Başvuru İçin Adaylardan İstenen Belgeler Nedir?

Erzurum Teknik Üniversitesi adaylardan aşağıdaki belgeleri talep edecektir. Öte yandan başvuru formuna Üniversitenin resmi interbet adresi üzerinden temin edilecektir. Başvuru formunda adyalar pozisyon numarasını belirtmek zorundadırlar. İşte istenen belgeler:

- Özgeçmiş,

- 2020 KPSS Sonuç Belgesi,

- 1 (bir) adet Fotoğraf (Başvuru formuna yapıştırılacaktır)

- Adli Sicil Belgesi, (e-Devletten alınan karekodlu belgeler kabul edilir.)

- Güvenlik personeli için geçerli özel güvenlik görevlisi kimlik kartı,

- Sertifika istenilen pozisyonlar için ilgili belgenin aslı veya onaylı sureti,

- Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak. 

- Nüfus Cüzdan Sureti.

- Diploma veya Mezun Belgesi,

- Başvuru süresi içerisinde alınmış olması kaydıyla güvenlik görevlisi pozisyonları için beden kitle endeksini gösterir belgenin aslı,

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2022, 01:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Turgay
Turgay - 2 yıl Önce

Birde şu yaş duzenlemesini yapsalar çok iyi olacak herşeye yaş herşeye yas