Erciyes Üniversitesi Sözleşmeli 158 Personel Alımı Yapıyor!

Erciyes Üniversitesi bünyesine personel alımı yapacağını belirtti ve alım kadrolarını açıkladı. Buna göre Erciyes Üniversitesi bünyesine toplamda 158 kişilik kadro ile sözleşmeli olarak personel alacak. İşte başvuru şartları ve başvuru bilgileri şöyledir.

Erciyes Üniversitesi Sözleşmeli 158 Personel Alımı Yapıyor!

Erciyes Üniversitesi personel alımı yapıyor. Yayımlanan ilana göre, Erciyes Üniversitesi bünyesine toplamda 158 kişilik boşluk ile alım yapacağını belirtti. İlgili ilan Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanmış olup başvurularda ilanın yayımlanması ile birlikte başladı. Adaylardan başvuru yapabilmeleri için Erciyes Üniversitesi tarafından yayımlanan ilana göre başvuru şartları belirtilmiş olup haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

ALIM KADROLARI NELERDİR?

Erciyes Üniversitesi toplamda 158 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel alımı yapacağını belirtti ve buna göre Erciyes Üniversitesi, 1 Tabip, 2 Eczacı, 5 Fizyoterapist, 3 Psikolog, 2 Diyetisyen, 124 Hemşire ve Farklı alanlarda 21 Sağlık Teknikeri alacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Erciyes Üniversitesi alımını yapacağı boş pozisyonlar için adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Başvuru tarihi itibari ile yaş şartını taşımak, Erciyes Üniversitesi tarafından belirtilen kadrola için eğitim seviyesini tamamlamış olmak, Herhangi bir ceza hükümlülüğü bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, yapılacak güvenlik ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından B Grubu puan durumuna göre, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSP3 puan türünden puan almış olmak şartları aranacaktır.

NOT: Tabip ve Eczacı pozisyonu için adaylardan KPSS şartı aranmıyacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlayabilirler. İlgil iilan için başvurular en geç 15 gün içerisinde şahsen yapılacak. Buna göre Başvurular 24 Nisan 2018 tarihinde başlamış olup en geç 08 Mayıs 2018 tarihine kadar yapılması gereklidir. Başvurular, Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacak olup Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. İlanın tam metnine ulaşmak isteyen adaylar Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2018, 18:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sirinkaya
Sirinkaya - 4 yıl Önce

Başvuran var mi

Dilara
Dilara - 4 yıl Önce

2 yıllık kimya mezunu da başvurabilirmi