Erciyes Üniversitesi 74 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

Erciyes Üniversitesi 74 personel alımı yapıyor. Farklı kadrolarda Sağlık personeli alımı başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Erciyes Üniversitesi 74 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman Açıklanır?

Erciyes Üniversitesi geçtiğimiz günlerde personel alımı ilanı yayımlamıştı. Söz konusu ilan ile Erciyes Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu personel almı yapılacak. Söz konusu ilana KPSS Puanı ile başvuru alınacağından Değerlendşrmelerde de KPSS Puanı kullanılacak. Peki Başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? 

74 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak?

Erciyes Üniversitesi bünyesine 74 kişilik kadro için alım yapacak. BU kapsamda

  • 42 Hemşire,
  • 10 Sağlık Teknikeri,
  • 21 Koruma ve Güvenlik Görevlisi

alımı yapılacak. 

Başvurular Sona Eriyor!

Erciyes Üniversitesi 74 personel alımı başvuru süreci 17 Şubat 2022 tarihi ile başlamıştı ve artık sona eriyor. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını en geç 03 Mart 2022 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gereklidir.

Başvuru yapacak adaylar başvurularını Elektronik ortamda gerçekleştirecekler.

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

Başvurular KPSS Puanı ile yapılıyor. Bu kapsamda başvuru için Lise, Ön Lisans ve Lisans KPSS puanı ele alınacak. En yüksek puandan başlamak üzere en düşük puana kadar yapılacak değerlendirme ile sonuçlar açıklanacaktır.

Başvuru Sonuçları ne Zaman Açıklanacak?

Üniversitenin başvuruları 3 Mart 2022 tarihi ile sona erecek olup sonuçların en geç 15 gün içerisinde açıklanması bekleniyor. Bu kapsamda başvurular 3 Mart 2022 tarihi ile sona ereceğinden sonuçların 18 Mart 2022 tarihine kadar duyurulması bekleniyor. Başvuru sonuçları Erciyes Üniversitesi resmi internet adresi üzerinde duyurulacaktır.

YORUM EKLE