Erciyes Üniversitesi 59 Sözleşmeli Personel Alımı Sonuçları ve KPSS Puanı?

Erciyes Üniversitesi Personel alımı yapıyor. En az lise mezunu adaylar içerisinden personel alımı kontenjan ve başvuru sonuç bilgisi haberde.

Erciyes Üniversitesi 59 Sözleşmeli Personel Alımı Sonuçları ve KPSS Puanı?

Erciyes Üniversitesi personel alımı yapıyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Erciyes Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden 59 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Peki başvuru sonuçları ve KPSS taban bilgisi nedir?

59 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor!

  • 12 Destek Personeli,
  • 1 Diğer Sağlık Personeli, 
  • 1 Diğer Sağlık Personeli,
  • 1 Laborant,
  • 8 Sağlık Teknikeri,
  • 2 Tekniker,  7 Büro Personeli,
  • 1 Fizyoterapist,
  • 25 hemşire,
  • 1 Psikolog, 

Başvurular Sona Eriyor!

Erciyes Üniversitesi sözleşmeli personel alımına başvurular 14 Eylül 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 28 Eylül 2023 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gerekmektedir. Adaylar başvurularını sadece Üniversiteye gerçekleştireceklerdir. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını aşağıdaki bağlantı üzerinden gerçekleştirebilirler.

İLANIN DETAYLARI: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/erciyes-universitesi-59-sozlesmeli-personel-alimi-lise-on-lisans-h45069.html

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

Erciyes Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuruları KPSS Puanına göre yapıldığından adayların değerlendirmeleri de KPSS Puanına göre gerçekleştirilecek. Bu kapsamda En yüksek puandan en düşük puana kadar yapılacak değerlendirme kullanılacak. 

Mülakat Yapılmayacak!

Üniversite sözleşmeli personel alımı yerleştirmeleri KPSS Puanına göre yapıldığından herhangi bir Sınav yapılmaksızın sözleşmeli personel alınacak.

KPSS Taban Puan nedir?

Üniversitenin personel adayları başvurularını Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunları için KPSS 60 puan şartı var. Yerleştirmelerde ise Taban puan en düşük 70 olarak bekleniyor.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Erciyes Üniversitesi Sözleşmeli personel alımı başvurusu 28 Eylül 2023 tarihinde sona erecek olup sonuçların en geç 15 Ekim 2023 tarihine kadar açıklanması bekleniyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şule Bayraktar
Şule Bayraktar - 3 ay Önce

Alınacak torpilliler saman altından hazırdır! Zaten partiler kendi Adamlarını her yere doldurdular bizleri almazlar!