Erciyes Üniversitesi 59 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Erciyes Üniversitesi Personel alım yapıyor. En az Lise mezunu ve 60 KPSS Puanı ile 59 Sözleşmeli Personel alımı kontenjan ve şartları haberde.

Erciyes Üniversitesi 59 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Erciyes Üniversitesi Personel alımı yapacak. Az Önce 14 Eylül 2023 tarihi ile yayımlanmış olan ilana göre Erciyes Üniversitesi bünyesindeki eksikliği gidermek üzere 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere 4/B sözleşmeli personel alımı yapılacak. Mezuniyete göre kontenjanlar ve başvuru şartları haberin devamında.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı:

Lise Mezunu: 12 Destek Personeli, 1 Diğer Sağlık Personeli, 

Ön Lisans Mezunu: 1 Diğer Sağlık Personeli, 1 Laborant, 8 Sağlık Teknikeri, 2 Tekniker, 

Lisans Mezunu: 7 Büro Personeli, 1 Fizyoterapist, 25 hemşire, 1 Psikolog, 

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Buna göre " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak " gibi şartlar aranacaktır.

KPSS Şartı Nedir?

Adayların 2022 yılında yapılmış olan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak.

Mesleğe Göre Başvuru Şartları Nedir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversite Personel alımı başvurusu ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 15 Gün içerisinde gerçekleştirilmesi gereklidir. Başvurular sadece Elektronik ortamda yapılacaktır.

Başvuru Tarihleri: 14 - 28 Eylül 2023

Başvuru Adresi: https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE