Erciyes Üniversitesi 56 Personel Alımı Sona Eriyor! Sonuçlar Ne Zaman?

Erciyes Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 56 personel alımı yapacak. Başvurularda son güne geldik. Sonuçlar Ne Zaman açıklanacak?

Erciyes Üniversitesi 56 Personel Alımı Sona Eriyor! Sonuçlar Ne Zaman?

Erciyes Üniversitesi Personel alımı yapıyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan ilana ile Erciyes Üniversitesi büyesine 56 kişilik boşluk ile sözleşmeli olarak Sağlık Personeli alımı yapacak. Başvuruların 01 Aralık 2020 tarihi ile başlamasının ardından artık sona ermektedir. Peki Başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? Değerlendirmeler nasıl yapılacak.

KPSS PUANI SIRASINA GÖRE DEĞERLENDİRME YAPILACAK!

Erciyes Üniversitesi Alımını yapacağı personel adaylarından KPSS şartı aramaktaydı. KPSS niteliğine göre Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu KPSS Puanı şartı talep ediliyor. Bu yönde En yüksek puandan başlanmak üzere en düşüğüne kadar yapılacak sıralama ile değerlendirmeler yapılacak. 

BAŞVURU SÜRECİ SONA ERİYOR!

Üniversiteye personel alımı için başvuru süreci 01 Aralık 2020 tarihinde başlamıştı ve adaylar başvurularını en geç 14 Aralık 2020 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını sadece İstenen belgeler ile birlikte şahsen veya posta yolu ile Erciyes Üniversitesine yapılacaktır.

BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Erciyes Üniversitesi KPSS B sıralamasını tamamladıktan sonra atanmaya hak kazanan adayların listesi 7 iş günü içerisinde açıklanacak. Buna göre İsim Listesi İşe Başlamaları İçin İstenilen Evrak Listesi, Evrakların teslim edileceği yer ve zaman bilgisi en geç 23 Aralık 2020 tarihine kadar açıklanacak. Adaylar sorgulamak için https://www.erciyes.edu.tr/ web adresi ve/veya hastanenin //hastaneler.erciyes.edu.tr/ web adresi Duyurular kısmında ilan edilecektir.

Sonuçlar açıklandığında anında bildirim almak için İşin Olsa Mobil Uygulamasını indirerek anında haberdar olabilirsiniz. İşin Olsa İOS Mobil Uygulaması İçin BURAYA, İşin Olsa Android Mobil Uygulaması İçin BURAYA tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUM EKLE