Erciyes Üniversitesi 49 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak! En Az Lise

Erciyes Üniversitesi Farklı meslek gruplarında olmak üzere Sözleşmeli Personel Alımı ilanı yayımladı. Başvuru şartları ve ilan detayları burada.

Erciyes Üniversitesi 49 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak! En Az Lise

Erciyes Üniversitesi Az Önce resmi gazetede yayımladığı ilan ile bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı 9 meslek grubunda Sağlık personeli Alımı ve Sözleşmeli Personel Alımı yapacak. Lise, Ön lisans ve Lisans mezunu alım yapılacak olup KPSS Puanı ile değerlendirme yapılacak olup adaylara herhangi bir mülakat yapılmayacaktır. Ayrıca Uçak Bakım Makinisti ve Uçuş Teknisyeni pozisyonları için KPSS şartı aranmayacaktır.

HANGİ KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

  • 33 Hemşire,
  • 2 Sağlık Teknikeri,
  • 2 Destek Personeli,
  • 1 Teknisyen,
  • 1 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,
  • 4 Büro Personeli,
  • 4 Detsek Personeli,
  • 1 Uçak Kontrol ve Bakım Makinisti,
  • 1 Uçak Teknisyeni,

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

a) Türk Vatandaşı olmak,

b) Bu Kanunun 40. maddesindeki yaş şartlarını taşımak,

c) Bu Kanunun 41. maddesindeki öğrenim şartlarını taşımak,

ç) Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

d) Türk Ceza Kanunu’nun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

e) Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılmamış olmak.

f) Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış veya muaf veya tecilli olmak.

g) 53. madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

Başvuracak adaylarda aşağıda belirtilen genel şartlar ile tabloda belirtilen özel şartların yanında ayrıca aşağıda belirtilen özel şartlar da aranır: a) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

Üniversiteye personel alımı ilanı 1 Kasım 2021 tarihi ile yayımlanmış olup başvuru süreci başlamıştır. Başvuru için adaylara 15 günlük süre verilecek olup en geç 15 Kasım 2021 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gerekmektedir. Başvurular istenen belgeler ile birkikte İş Talep Formu Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı web sayfasından (https://personeldb.erciyes.edu.tr/AltMenu/Personel-Daire-Baskanligi/32/0/5) temin edilecektir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Behya akkoyun
Behya akkoyun - 1 yıl Önce

Tıbbi sekreterlik bölümü mezunuyum iş arıyorum iş tecrübem var.işe çok ihtiyacım var kppssden 62 puan aldım sağlık meslek lisesi mezunuyum yardımcı olurmusunuz lütfen 05416154424/ 05416699398

meryem yağan
meryem yağan - 1 yıl Önce

güvenlikte nasil alim olacak