Erciyes Üniversitesi 33 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Erciyes Üniversitesi 4/B Personel Alımı ilanı yayımladı. Hastane ve Birimlerinde 4 farklı alanda sözleşmeli personel alımı yapılacak. Şartlar nedir?

Erciyes Üniversitesi 33 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Erciyes Üniversitesi personel alımı ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre Erciyes Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere rektörlük ve Hastane biriminde görevlendirmek üzere 33 sözleşmeli personel alımı yapacağını bildirdi. Söz konusu ilana göre Erciyes Üniversitesi 657 Sayılı Devlet memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere KPSS Puanı esas alınarak herhangi bir Mülakat yapılmaksızın 4 farklı alanda Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek.

Alım Yapılacak Kadrolar Hangileridir?

Erciyes Üniversitesi 33 kişilik kadro ile sözleşmeli personel alımı yapacağını bildirdi. Söz konusu yayımlanan ilana göre;

  • 22 Hemşire,
  • 6 Anestezi Teknikeri,
  • 3 Diş Protez Teknikeri,
  • 1 Uçak Bakım Makinisti,
  • 1 Uçak Teknisyeni,

kadrolarında 4/B Personel alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Süreci Bugün Başladı!

Üniversite personel alımı başvuruları için süreç Bugün başladı. Söz konusu yayımlanan ilana göre başvurular sadece İnternet'ten gerçekleştirilecek. Adaylar başvuru için kariyer adresini kullanacaklar.

Başvuru Adresi: https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

Başvuru Tarihleri: 21 Haziran - 5 Temmuz 2022

KPSS Şartı Nedir?

Erciyes Üniversitesi personel alımı başvuruları için en az lise seviyesinde KPSS Puanı şartı aranacak. Bu kapsamda adaylardan, 2020 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı aranacaktır.

Genel ve Özel Başvuru Şartları Nelerdir?

Adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bunun dışında Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Aşağıdaki tabloya göre alım yapılacak alanda belirtilen eğitim seviyesinde olmak şartları aranacaktır.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE