Erciyes Üniversitesi 269 Sözleşmeli Personel Alımı Sona Eriyor

Erciyes Üniversitesi bünyesine personel alacak. 269 sözleşmeli personel alımı için başvurularda son güne geldik. Değerlendirmeler nasıl ve sonuçlar ne zaman?

Erciyes Üniversitesi 269 Sözleşmeli Personel Alımı Sona Eriyor

Erciyes Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı kadrolarda ve niteliklerde sözleşmeli personel alımı yapacak. Başvuruların 15 gün önce başlaması ile birlikte sona gelindi. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar için haberimizde sizlerle detayları son kez paylaşacağız. 

İLANIN DETAYLARI NEDİR?

Erciyes Üniversitesi 269 kişilik boş kadro ile rektörlükte çalışacak sözleşmeli personel alımı yapılacak. Bu bağlamda 269 kişilik boş kadro ile, 226 Hemşire, 7 Fizyoterapist, 31 Sağlık Teknikeri, 4 Eczacı ve 1 Psikolog alımı yapılacak.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

Erciyes Üniversitesi bünyesine personel alımı başvurular 17 temmuz 2020 tarihinde başlamıştı. Adaylara verilen süre için son güne gelindi. Buna göre adaylar en geç 31 Temmuz 2020 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı web sayfasından (https://personeldb. erciyes.edu.tr/AltMenu/Personel-Daire-Baskanligi/32/0/5) temin edecekleri 4-B İş Talep Formu ve istenilen belgeleri şahsen veya posta yoluyla başvuru yapılabilecektir.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır. Özel olarak ise adaylardan aşağıdaki şartlar aranacak.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak .

2018 KPSS (B) grubu sınavlardan Lisans mezunları için KPSSP3, Önlisans mezunları için 2018 - KPSSP93 puanı esas alınacaktır.

Belirtilen tüm unvanlarda 7/24 Kesintisiz hizmet sunumu gereği nöbet usulü planlanan çalışma planları dâhilinde, gece nöbeti ve gece vardiyasında çalışmaya mani hali bulunmamak.

DEĞERLENDİRMELER:

Erciyes Üniversitesine personel alımları için başvurular KPSS puanı ile yapılmış olup adayların KPSS puanları ele alınarak sıralama yapılacak. Bu kapsamda yapılacak olan sıralamaya göre adaylar en yüksek puandan en düşük puana kadar sıralanacaklardır.

İLANIN DETAYLARI

YORUM EKLE