Erciyes Üniversitesi 2016 KPSS İle Sağlık Personeli Alımı Yapıyor

Erciyes Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için alım ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre Erciyes Üniversitesi bünyesine 2016 KPSS puanı ile sağlık personeli alımı yapacağını açıkladı. Alım şartları ve başvuru bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Erciyes Üniversitesi 2016 KPSS İle Sağlık Personeli Alımı Yapıyor

Yayımlanan ilana göre Erciyes Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak için sözleşmeli olarak personel alımı yapacağını belirtti. Söz konusu ilan Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanmış olup adaylar başvurularını yapabilmeleri için Üniversitenin belirttiği nitelikler taşımaları gerekmektedir. Buna göre Erciyes Üniversitesi bünyesine  Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarının Önlisans Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Programından Mezun Olmak şartı ile 4 Sağlık Teknikeri alacak. 

ARANAN ŞARTLAR NELERDİR?

Erciyes Üniversitesi bünyesine alımını yapacağı sağlık teknikeri adaylarından, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 40. maddesindeki yaş şartını taşımak, Erkek adaylar içni askerliğini yapmış olmak veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumdan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Yapılacak güvenlik ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, 2016 yılında yapılan kamu Personeli Seçme Sınavından Önlisans seviyesinde KPSSP93 puan türünden puan almış olmak ve Vardiyalı çalışmasına engel olabilecek herhangi bir surum olmamak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başladılar ve en geç 15 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre başvurular en geç 04 Haziran 2018 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığından temin edecekleri başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek üzere) şahsen başvuru yapılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. İlanın tam metnine ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlanın Tam Metni

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2018, 23:29
YORUM EKLE