Erciyes Üniversitesi 104 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Erciyes Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Sözleşmeli olarak en az lise mezunu sözleşmeli personel alımı kontenjan dağılımı haberde.

Erciyes Üniversitesi 104 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Erciyes Üniversitesi Personel alımı için ilan yayımlandı. Yayımlanan personel alımı ilanına göre Erciyes Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 657 sayılı devlet memurları kanunun 4/B fırkasına göre sözleşmeli olarak sözleşmeli 104 Personel Alımı Yapılacak. Alımlar Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden gerçekleştirilecek olup kontenjan dağılımı ve başvuru şartları haberde.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı:

Lise Mezunu: 25 Hemşire, 40 Destek Personeli, 

Ön Lisans Mezunu: 3 Tekniker, 11 Sağlık Teknikeri, 3 Laborant, 1 Diğer Sağlık Personeli, 2 Büro Personeli,

Lisans Mezunu: 2 Spor Uzmanı, 5 Hemşire, 1 Fizyoterapist, 2 Eczacı, 1 Diyetisyen, 2 Diğer Sağlık Personeli, 5 Büro personeli,

Mülakatsız Personel Alımı Yapılacak?

Erciyes Üniversitesi personel alımı için başvurularda KPSS Şartı aranacak. Bu kapsamda 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından alınan puanlar esas alınmak üzere en yüksek puandan en düşük puana kadar yapılacak sıralama ile yerleştirme yapılacaktır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Üniversiteye sözleşmeli personel alımında genel olarak 657 Sayılı devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacaktır. Buna göre " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" gibi şartlar aranacaktır.

Alanına Göre Özel Nitelikler Nelerdir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Erciyes Üniversitesi Personel alımı için başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 15 gün içerisinde başvuruların yapılmış olması gereklidir. Başvurular sadece İnternet üzerindeki kariyer adresinden gerçekleştirilecektir.

Başvuru Tarihleri: 28 Mart - 11 Nisan

Başvuru Adresi: https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2023, 02:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa çinar
Mustafa çinar - 6 ay Önce

Aşçılık için neden liseden alım yapılıyor biz boşunamı üniversitesini okuduk bizde başvura bilelim

Aziz dikici
Aziz dikici - 6 ay Önce

Engelliiyim bana masa üstü bilgisayar başında iş arıyorum

Seher
Seher - 5 ay Önce

Aciklansin artik