EGM 2022/1 Sözleşmeli KPSS siz Personel Alımı Başvurusu Başladı!

Emniyet Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı başvuruları başladı. KPSS Şartı olmaksızın personel alımı ilan detayları haberde.

EGM 2022/1 Sözleşmeli KPSS siz Personel Alımı Başvurusu Başladı!

Emniyet Genel Müdürlüğü Personel alımı başvurusu başladı. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Emniyet Genel Müdürlüğü bümnyesindeki eksikliği karşılamak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Bu kapsamda alımlar Avukat kadrosunda gerçekleştirilecek olup başvuru şartları ve ilan detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Başvurular Başladı!

EGM Sözleşmeli personel alımı için başvurular 25 Nisan 2022 tarihi ile başlamış olup başvurular 4 gün sürecektir. Sözleşmeli personel alımı başvuruları sadece İnternet ortamında kariyer adresinden gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şartları Ne Olacak?

EGM Avukat alımları Kısmı Zamanlı ve Tam Zamanlı olmak üzere iki farklı şekilde yapılacak. Bu kapsamda başvuru için adaylardan " Hukuk fakültesi mezunu olmak, en az 3 yıl mesleki tecrübeye sahip olmak, Avukatlık ruhsatnamesine sahip olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak ve 45 yaşından gün almamış olmak" özel şartları aranacaktır.

Genel başvuru şartları ise, 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. 

Alımlar İstanbul'da 2 ve Ankara'da 2 kişilik kadro ile yapılacak.

İlan Detayları Burada

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kerim
Kerim - 2 yıl Önce

yahu ne kadarda çok adam alıyorsunuz 2 kişi görende 2 bin kişi sanır milletten dalgamı geçiyorsunuz 2 kişinin neyini ilana çıkarıyorsunuz. anlamadım zaten oda sizin adamlarını yerleşecek ne diye ilan yapıyorsunuz

İbrahim öztok
İbrahim öztok - 2 yıl Önce

Yaş farki varmi 80 doğumlu olanlar faydalana biliyormu

Figen Çelik
Figen Çelik - 2 yıl Önce

İktisat fakültesi mezunları basvuramaz mi?