Ege Üniversitesi 77 Personel Alımı Sonuçları ve Taban KPSS Puanı Kaç?

Ege Üniversitesi personel alımı başvurusu sona eriyor. 6 farklı alanda personel alımı sonuçları ve taban yerleştirme puanı kaç olacak?

Ege Üniversitesi 77 Personel Alımı Sonuçları ve Taban KPSS Puanı Kaç?

Ege Üniversitesi personel alımı yapıyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Ege Üniversitesi bünyesindeki eksikliği gidermek üzere yayımladığı ilana göre 77 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel alımı yapılacağını aktarmıştı. Bu kapsamda Başvurularda artık sona geldik. Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

77 Personel Alımı Kontenjan Dağılımı Nedir?

Ege Üniversitesi bünyesindeki eksikliği gidermek amacı ile " 25 Büro Personeli, 20 Temizlik Personeli, 4 Bahçe Bakımı ve Düzenlemesi, 11 Basit Bakım ve Onarım, 15 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 2 Tekniker " alımı gerçekleştirecek.

Başvurularda Son Gün!

Üniversite başvurusunda bulunmamış olan adaylar başvurularını en geç Bugün 16 mayıs 2023 tarihi ile gerçekleştirmeleri gereklidir. Bu kapsamda başvuruları sadece Ege Üniversitesi – Kariyer Kapısı Kamu İşe alım aracılığı ile gerçekleştirilecektir.

İLANIN DETAYLARI BURADA: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/ege-universitesi-77-sozlesmeli-personel-alimi-lise-on-lisans-h44380.html

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

EGe Üniversitesi personel alımı başvuruları KPSS Puanına göre gerçekleştirilecektir. Buna göre KPSS den yüksek puan alan adaylardan başlamak üzere Kadro sayısı kadar aday belirlenecektir.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Başvuru sonuçları, asil liste ve yedek liste (asil listenin 5katı) olmak üzere son başvuru tarihinden itibaren 15 iş günü içerisinde //www.ege.edu.tr adresinde ilan edilecektir.

Bu kapsamda başvuruların 16 Mayıs 2023 tarihi ile sona ermesi ile sonuçların en geç 6 Haziran 2023 tarihine kadar açıklanması bekleniyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
İdris Uslu
İdris Uslu - 1 hafta Önce

İse alim çok ama yaş sınırı çok kötü. Yaş sınırı 45 olsa ne olur sanki

Ayşe bozkurt
Ayşe bozkurt - 6 gün Önce

Lütfen yaştan dolayı elemeyin işimi bir çok kişiden iyi yapacağıma inanıyorum ne halde okudum bilemezsiniz

BEŞİKTAŞK
BEŞİKTAŞK - 3 gün Önce

Açıklanmadı 6 hazirana kadar süre var bu ilan 45 yaşına kadar alıyor zaten en temiz alımlardan birisi keşke tüm alımlar ege üni. gibi olsa

Hülya akyazı
Hülya akyazı - 6 gün Önce

Hala açıklanmadı değilmi arkadaşlar ben bir türlü ulaşamıyorum

Zühre
Zühre - 2 gün Önce

Neden açıklanmıyor artık?

Nazime ergül
Nazime ergül - 1 gün Önce

Hiçbir kurum da yaş sınırı olmasa çok iyi olur du lisans mezunlarına da hizmetli kadrosu açılsaydı yıllardır uğraşıyorum atanamiyorum belki hizmetli kadrosun da şansımız olur du.