Ege Üniversitesi 310 Sözleşmeli Personel Alımı Sonuçları Bekleniyor!

Ege Üniversitesi bünyesine sözleşmeli personel alımı yapacak. Geçtiğimiz günlerde alınan başvuru sonuçları henüz açıklanmadı. Sonuçlar bekleniyor.

Ege Üniversitesi 310 Sözleşmeli Personel Alımı Sonuçları Bekleniyor!

Ege Üniversitesi perosnel alımı yapacak. Temmuz ayının ilk günü yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Ege Üniversitesi bünyesine 310 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvurular 01 Temmuz 2020 ile 15 temmuz 2020 tarihleri arasında alındı. Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak? Değerlendiremler nasıl yapılacak. İşte detaylar.

SONUÇLAR NE ZAMAN AÇIKLANACAK!

Ege Üniversitesi yayımladığı sözleşmeli  personel alım ilanına göre başvuru sonuçları son başvuru tarihi itibarinden 5 iş günü içerisinde açıklanacağı belirtilmişti. Başvurular 15 Temmuz 2020 tarihinde sona erdi ve sonuçların 21-22 Temmuz 2020 tarihlerinde açıklanması bekleniyor. Yani sonuçlar her an açıklanabilir.

SONUÇLARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ.

3 KAT ADAY BELİELENCEK?

Başvuru sonuçları asil liste ve 3 katı yedek olmak üzere son başvuru tarihinden itibaren 5 iş günü içinde //www.ege.edu.tr adresinde ilan edilecektir.

Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri belge ve bilgilerde tereddüt olması durumunda ilgili kurumlardan teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında genel hükümlere göre işlem yapılacaktır.

Yapılacak değerlendirmelerde başarılı bulunarak göreve başlatılacak olanlar; istihdam edilecekleri birimlerde aynı sınıftaki diğer personelin tabi olduğu çalışma saat ve usulüne tabi olacaklardır.

Başarılı adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evrak, başvuru zamanı ve yeri vb. bilgilerin tamamı, www.ege.edu.tr web adresinden duyurulacaktır. Adaylara ayrıca yazılı bir tebligat yapılmayacaktır.

Atanmaya hak kazanan personellerden, görevinin niteliklerini uygun yürütülmesi açısından Sağlık durumlarına ilişkin olarak yazılı beyanları ve sağlık raporu talep edilecektir.

ECZACI KADROSU İÇİN SÖZLÜ SINAV OLABİLİR!

 Eczacı kadrosu için KPSS Puanı aranmamakla birlikte başvuruda bulunan aday sayısının kadro sayısından fazla olması halinde alınacak Eczacı sözlü sınav yoluyla belirlenecek olup, detayları ayrıca duyurulacaktır.

 Adaylar Kurumumuz ilanına başvuru bulunarak 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa kapsamında; Kişisel verilerinin kaydedilmesi, işlenmesi ve paylaşılmasına muvafakat etmiş sayılırlar.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 3 yıl Önce

Aynen.Bugun 5 gunu gecti
Neden yayinlanmiyor.Size zahmet Ankara Üniversitesi de 1 ayı geçti 9-10 kadroyu yani biyologları bir türlü aciklamiyor.Neyi bekliyorlar acaba tanıdıklarının şartları sağlamasını mi

burak
burak @Ahmet - 3 yıl Önce

heralde el altından aldılar ankara üniversitesi diye düşünüyorum çukurova üniversiteside asılları açıklamadı hala

Nazlı
Nazlı - 3 yıl Önce

Hadi artık tarih geçti sonuç yok

Saadet
Saadet - 3 yıl Önce

Kaçta kapatır biyolog sizce

Saadet
Saadet - 3 yıl Önce

Biyolog kaçta kalır ?

burak
burak @Saadet - 3 yıl Önce

68 de kalır bence

hüsniye şahin
hüsniye şahin - 2 yıl Önce

hemsireyim ve issizim