Ege Üniversitesi 310 Personel Alımı Sonuçları Açıklandı! Belge Teslimi Ne Zaman?

Ege Üniversitesi personel alım sonuçlarını az önce açıklandı. Adaylardan istenen belgeler ve müracaat tarihleri açıklandı! İşte sonuçlar.

Ege Üniversitesi 310 Personel Alımı Sonuçları Açıklandı! Belge Teslimi Ne Zaman?

Adayların uzun süredir beklediği duyuru az önce açıklandı. 01 Temmuz 20202 tarihinde resmi gazete'de yayımlanarak başvuruları başlayan ve 15 Temmuz 2020 tarihinde bavşvuruları sona erecen Ege Üniversitesi bünyesine 310 kişilik kadro ile sözleşmeli personel alacak. Başvuru sonuçları 23-24 Temmuz 2020 tarihleri arasında beklenirken az önce açıklandı. Peki belge teslim tarihi nedir? Adaylardan istenen belgeler nelerdir?

SONUÇLAR AÇIKLANDI!

EGE ÜNİVERSİTESİ 4/B SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM SONUÇLARI

01.07.2020 Tarihli Resmi Gazetede ve Kurumumuzun Resmi web adresi //www.ege.edu.tr de yayınlanan sözleşmeli personel alım ilanına başvuranlardan, kazanan ve yedek olanların Adı Soyadı , Ünvanı ve KPSS puanı aşağıda listelenmiştir.

ŞAHSEN MÜRACAATLAR NE ZAMAN?

Atanmaya hak kazanan adayların ( 07.08.2020 Cuma Mesai bitimine kadar ) Döner Sermaye Personel Bürosuna şahsen müracaatları gerekmektedir. Bu süre içinde müracaat etmeyen adayın yerine yedek aday alınacaktır.

Yedek adaylarla, asıl listede isimleri olan adayların başvuru yapmaması durumunda yedek listemiz ayrıca kurumumuz web sitesinden duyurulacaktır. Başvurusu kabul edilen adayların işe başlama tarihi resmi sitemizden duyurulacaktır.

Eczacı pozisyonuna başvuruları kabul edilen adayların mülakat tarihi yeri ve zamanı kurumumuz web sitesinden ayrıca duyurulacaktır.

BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER:

1- Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin aslı ve fotokopisi

2- Kimlik Belgesi (1 Adet)

3- 4 adet Fotoğraf

4- Mezun Belgesi ( E-Devlet üzerinden alınması )

5- Adli Sicil Kaydı ( E-Devlet üzerinden alınması )

6- Erkekler için Askerlik Belgesi

7- KPSS Sonuç Belgesi

8- Tecrübeli başvuru pozisyonları için ( E-Devlet üzerinden alınan Hizmet Dökümü)

9- Sağlık Raporu Kurulu ( en az üç hekim imzalı )

SONUÇLAR BURADA

YORUM EKLE