Düzce Üniversitesi Lise Mezunu Sağlık Personeli Alım İlanı

Düzce Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Lise mezunu adaylar içerisinden Sözleşmeli Hemşire Alımı yapılacak.

Düzce Üniversitesi Lise Mezunu Sağlık Personeli Alım İlanı

Düzce Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı. Resmi Gazetede 23 Eylül 2021 tarihi ile yayımlanmış olan sözleşmeli personel alımı ilanına göre Üniversite Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi 4/B personel alımı yapacak.2 kişilik kadro ile personel alımı yapılacak olup adaylardan aranan başvuru şartları haberimizde.

KADRO BİLGİLERİ:

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

1-Türk vatandaşı olmak,

2-Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

3-Erkekler için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilişikleri bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. 4-657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

Ayrıca adaylardan 2020 yılında yapılmış olan Kamu personeli Seçme Sınavından KPSSP94 puan türünden puan almış olmak şartı aranacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

İlan için başvurular yayım tarihi olan 23 Eylül 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 15 gün içerisinde yani 7 Ekim 2021 tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir. Başvurular sadece Üniversitenin resmi web sayfası olan personelbasvuru.duzce.edu.tr adresinde yer alan “Sözleşmeli Personel / Sürekli İşçi Başvuru ve Sonuç İşlemleri” kısmından online olarak müracaatta bulunmaları gerekmektedir.

BAŞVURU KILAVUZU

YORUM EKLE