Düzce Üniversitesi 47 Sözleşmeli Personel Alınacak! Lise, Ön Lisans ve Lisans

Üniversiteler personel alımlarına devam ediyor. Düzce Üniversitesi bünyesine en az lise mezunu personel alacak. İşte sağlık personeli kadroları ve şartlar.

Düzce Üniversitesi 47 Sözleşmeli Personel Alınacak! Lise, Ön Lisans ve Lisans

15 Mayıs 2020 tarihinde yayımlanmış olan ilana göre Düzce Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda personel alımı yapılacak. Bu kapsamda Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre Düzce Üniversitesi 47 kişilik kadro ile sağlı personeli alacak. Ayrıca adaylara herhangi bir sınav mülakat yapılmaksızın sadece KPSS puanı esas alınacak sıralama yapılacaktır.

ALIM KADROLARI NEDİR?

Düzce Üniversitesi Lisans Mezunu 26 Hemşire, 5 Lise mezunu Hemşire, Lisans Mezunu 3 Ebe, 1 Eczacı, 1Fizyoterapist, Ön Lisans Mezunu 7 Sağlık Teknikeri ve 4 Diğer Sağlık Personeli olmak üzere toplamda 47 kişi alınacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

1- Türk vatandaşı olmak,

2- Kamu haklarından mahrum bulunmamak

3- Erkekler için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilişikleri bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

4- 657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak,

5 - Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,

6- ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli seçme sınavından Lise Mezunları için KPSSP94, Ön Lisans Mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunları için KPSSp3 puan türünden puan alınmış olması gereklidir.

BAŞVURULAR:

Düzce Üniversitesi personel alımı için başvuru süreci 15 Mayıs 2020 tarihinde başlamış olup en geç 15 gün sürecektir. Bu yönde başvuruların en geç 31 Mayıs 2020 tarihine kadar başvuru yapılması gereklidir. Başvurular, Düzce Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına istenilen belgeler ile birlikte şahsen veya posta yolu ile müracaat etmeleri gerekmektedir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE