Dicle Üniversitesi 99 Sağlık Personeli Alımı Sonuçları Ne Zaman? Taban Puan Kaç?

Dicle Üniversitesi geçtiğimiz günlerde yayımladığı ilana göre bünyesine 99 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacak. Başvuru sürecinde sona geldik. Sonuçlar ne zaman?

Dicle Üniversitesi 99 Sağlık Personeli Alımı Sonuçları Ne Zaman? Taban Puan Kaç?

Dicle Üniversitesi personel alımı sona erdi.. 2021 yılı kapsamında yapılacak personel alımları için adaylardan KPSS şartı talep ediliyor. Bu doğrultuda Dicle Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı başvuruları 9 Haziran 2021 tarihi ile başlamıştı ve artık sona erdi. Bu yönde sonuçlarını bekleyen adaylar hakkında detayları aktaracağız.

2021 YILI 99 PERSONEL ALINACAK!

Üniversite kendi Hastanesinde görevlendirmek üzere Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden 99 Sağlık Personeli Alımı yapacağını bildirmişti. Bu kapsamda alımlar aşağıdaki kadrolarda yapılacak.

KİMLERİN BAŞVURU GEÇERLİ SAYILACAK!

Başvuruda bulunacak adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Özel olarak ise yukarıdaki tabloda da belirtildiği gibi Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu olmak, KPSS'den P94, P93 veya P3 puan türlerinden en az 60 puan almış olan adayların başvuruları geçerli sayılacaktır.

DEĞERLENDİRMELER NASIL YAPILACAK?

Başvuru değerlendirmesi KPSS puanına göre yapılacak. Adayların başvuruları KPSS puanı sırasına göre ele alınacak yapılacak sıralama ve değerlendirme ile belirlenecektir. En yüksek puandan başlamak üzere e düşük puana kadar yapılacak değerlendirmeler kabul edilecektir. Ayrıca yedek aday olarak kadro sayısının 3 katı kadar aday belirlenecektir.

MÜLAKAT YAPILMAYACAK!

Üniversitenin Sözleşmeli Personel alımları için adayların sadece KPSS puanı sırası ele alınacak herhangi yazılı veya sözlü mülakat yapılmaksızın alım yapılacak.

BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Üniversitenin personel alımı başvuruları 9 Haziran 2021 tarihi ile başlamıştı ve 19 Haziran2021 tarihinde sona erdi. Sonuçlar beklenirken adayların merak ettiği tek bişey ne zaman açıklanacağıdır.

Dicle Üniversitesi 99 personel alımı sonuçları adaylar tarafından merak ediliyor. Bu kapsamda adayların başvuru sonuçları başvuruların sona ermesinden 15 iş günü içerisinde açıklanacaktır. Buna göre en geç 09 temmuz 2021 tarihine kadar açıklanacaktır.

Atanmaya hak kazanan adaylar sonuçların www.dicle.edu.tr adresinde yayımlandığı tarihten itibaren 7 (Yedi) iş günü içerisinde İşe başlamaları için gerekli evrakları tamamlayarak şahsen Personel Daire Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir.

BAŞVURU SONUÇLARINDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ.

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2021, 07:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Leyla
Leyla - 5 ay Önce

Arkadaşlar tıbbi dökümantasyon ve sekreterlik mezunuyum 69 puanla şansım varmı

Fidan Kılıç
Fidan Kılıç - 6 ay Önce

İş bulmak istiyorum,

.
. @Fidan Kılıç - 6 ay Önce

Ben de

Mahmutort
Mahmutort - 5 ay Önce

Sonuçlar nezamn açıklanacak

ÖMER
ÖMER @Mahmutort - 5 ay Önce

EN GEÇ 9 TEMMUZDA AÇIKLANACAK