Dicle Üniversitesi 50 Sözleşmeli Personel Alımı İçin Son Günler! En Az Lise Mezunu

Dicle Üniversitesi geçtiğimiz günlerde bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını belirtmişti. Buna göre başvurular için artık son günlere gelindi. İşte detaylar.

Dicle Üniversitesi 50 Sözleşmeli Personel Alımı İçin Son Günler! En Az Lise Mezunu

Geçtiğimiz günlerde devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre Dicle Üniversitesi personel alımı gerçekleştiriyor. Başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlayan adaylar için artık son güne gelindi. Henüz başvuru yapmamış olan veya başvuru işlemini tamamlamları gerekmektedir. Haberimizin devamından başvuru şartlarına, alım pozisyonlarına ve diğer bilgilere ulaşabilirsiniz.

HANGİ POZİSYONLARDA ALIM YAPILACKA?

Dicle Üniversitesi Bünyesine, Hemşirelik Lisans mezunu olan 10 Hemşire, Hemşirelik Lise mezunu olan 38 Hemşire ve 2 kişilik farklı pozisyonlarda Diğer Sağlık Perosneli olmak üzere toplamda 50 sözleşmeli perosnel alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Adaylardan genel olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Herhangi bir suö hükümlülüğü bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak şartları aranır.

Özel olarak ise, Belirtilen eğitim programlarından mezun olmuş olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunları için KPSSP94 ve Lisans mezunları için KPSSp3 puan türünden puan almış olmak şartları aranacaktır.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

Adaylar söz konusu ilan için başvurularına ilanın yayımlanması ile birlikte başlamışlardı. Buna göre adaylara verilen 15 günlük sürenin sonuna gelindi ve adaylar başvurularını en geç 25 Eylül 2018 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular Dicle Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına istenen belgeler ile birlikte şahsen yapılacaktır. İlan hakkında daha fazla bilgi almak için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE