Danıştay Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başladı!

Danıştay Başkanlığı sözleşmeli olarak personel alımı gerçekleştirecek. Başvurular bugün başladı. İşte detaylar.

Danıştay Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Başladı!

Devlet Personel Başkanlığı geçtiğimiz günlerde duyurusunu yapmıştı. Danıştay Başkanlığı bünyesine Sözleşmeli oalrak personel alımı yapacak. Başvurular bugün ( 13 Kasım 2017 ) tarihi itibari ile başladı. Adaylar başvuru şartlarını taşımaları durumunda başvuru yapabilecek. Danıştay Başkanlığı bünyesine farklı pozisyonşarda toplamda 3 kişilik kadro ile 1 Kişi Yazılım geliştirme ve İnternet-İntranet sitelerinin tasarım ve idamesinde çalışacak mühendis, 1 kişi Sistem Yönetimi Biriminde çalışacak mühendis ve 1 kişi Network Yönetimi Biriminde çalışacak mühendis olmak üzere toplamda 3 Sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Adayların 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı puan durumuna göre ise Uygulamalı ve Sözlü olarak iki aşamadan yapılacak sınav sistemi uygulanacaktır. Bu sınavdan başarılı olanlar kadrolara yerleşecektir.

BAŞVURULAR BAŞLADI!

Danıştay Başkanlığı bünyesine alımını yapmakta olduğu 3 Sözleşmeli Personel alımı için başvurular başladı. Adaylar başvurularına bugün ( 13 Kasım 2017 ) başlayacak ve en geç 17 Kasım 2017 tarihi saat 17:00 a kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekecektir. Buna göre başvurular Danıştay Başkanlığının internet sitesi olan //www.danistay.gov.tr ‘den temin edilecek başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra imzalı ve fotoğraflı olarak aşağıda belirtilen belgelerle birlikte şahsen Danıştay Başkanlığı Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı No: 149 (Eskişehir yolu 10. Km.) Çankaya/ANKARA adresine başvurabileceklerdir.

SINAV İÇİN ARANAN ŞARTLAR:

Alım yapılacak farklı kadrolar için adaylardan, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türüne göre en az 70 puan almış olmak, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesinddesindeki şartları taşımak, Sınav tarihinin Ocak ayı itibari ile henüz 35 yaşını doldurmamış olmak ve Yapılacak arşiv araştırması ve güvenlik araştırmasında olumlu sonuç almaları istenecektir.

Ayrıca mesleki olarak adayların, Mühendislik fakültelerinin; elektronik, elektrik–elektronik, elektronik ve haberleşme, bilgisayar, bilişim sistemleri, yazılım, bilgisayar bilimleri mühendisliği bölümlerinin birinden mezun olmak şartı aranacaktır.

 İlanın Tam Metnini incelemek isteyen adaylar Buraya Tıklayarak inceleyebilirler.

YORUM EKLE