Cumhuriyet Üniversitesi 79 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman?

Cumhuriyet Üniversitesi 79 personel alımı başvuruları sona erdi. Mülakat yapılmaksızın atama işlemleri gerçekleştirilecek. Sonuçlar ne zaman?

Cumhuriyet Üniversitesi 79 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman?

Cumhuriyet Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere 79 personel alımı ilanı yayımlanmıştı. Yayımlanan ilana göre Cumhuriyet Üniversitesi 79 kişilik kadro ile Sözleşmeli olarak farklı alanlarda en az lise mezunu personel alınacak. Başvuruların sona ermesi ile birlike sonuçlar beklenmeye başlandı. Peki başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

79 Personel Ataması Yapılacak Pozisyonlar?

Cumhuriyet Üniversitesi 10 Büro Personeli Alımı, 24 Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı, 5 Tekniker Alımı, 5 Teknisyen Alımı ve 35 Destek Personeli Alımı ataması yapılacak.

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

Üniversiteye başvurular sadece KPSS Puanı ile yapıldı. Bu doğrultuda değerlendirmelerde KPSS ye göre yapılacak. Lise, Ön Lisans ve Lisans seviyesinde olmak üzere pozisyona göre sıralama yapılacak. En yüksek puandan başlamak üzere en düşük puana kadar değerlendirme yapılacaktır.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

79 Sözleşmeli personel alımı başvuruları 11 - 25 Kasım 2021 tarihleri arasında alındı. Başvuruların sona ermesi ile sonuçlar beklenmeye başlandı. Üniversite tarafından yapılan açıklamaya göre başvuruların sona ermesinden sonra 10 iş günü içerisinde açıklanacağı oldu. Bu yönde en geç 9 Aralık 2021 tarihine kadar açıklanması gereklidir.

Başvuru sonuçları sadece Üniversitenin resmi internet adresi üzerinden açıklanacak.

YORUM EKLE