Çukurova Üniversitesi 46 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman?

Üniversite bünyesine farklı alanlarda Sağlık personeli alımı yapacak. Sonuçlar bekleniyor peki değerlendirmeler nasıl olacak? Sonuçlar ne zaman?

Çukurova Üniversitesi 46 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman?

Çukurova Üniversitesi bünyesine personel alımı için geçtiğimiz günlerde ilan yayımlamıştı. Yayımlanan ilan ile Üniversiteye 46 sözleşmeli personel alımı yapılacağı açıklanmıştı. Bu kapsamda alımlar 2020 yılı KPSS Puanına göre yapıldı ve değerlendirmelerde KPSS puan sırasına göre yapılacak.

Atama Yapılacak Kadrolar Hangileri:

Üniversiteye 46 kişilik kadro ile 13 Hemşire, 6 Sağlık Teknikeri, 1 Röntgen Teknisyeni, 1 Psikolog, 1 Diğer Sağlık Personeli, 20 Destek Personeli, 3 Teknisyen, 1 Gemi Adamı alımı yapılacak.

Başvuru Değerlendirmeleri Başladı!

Üniversitenin personel alımı başvuruları 17 - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında alınmıştı. Yapılan başvurular için Üniversite başvuru değerlendirmesine başladı. Bu yönde yapılan başvurular KPSS Puanı sırasına göre değerlendirilecek. Üniversite en yüksek puandan başlamak üzere en düşük KPS Puanına kada 46 kişi sıralayacak ve atama işlemlerini gerçekleştirecek. ( Gemi Adamı Hariç )

Öte yandan Çukurova Üniversitesi kadro sayısının 3 katı kadar aday belirleyerek yedek listesine ekleyecektir.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Başvurular 31 Aralık 2021 tarihi ile sona ermişti. Başvuru sonuçları değerlendirmeler tamamlandıktan sonra açıklanacak. Üniversite bu yönde herhangi bir tari vermedi. Ancak başvuru sonuçlarının en geç 15 Ocak 2021 tarihine kadar açıklanması bekleniyor.

Sözleşme yapmaya hak kazanan adaylar, sonuçların ilan edilmesinden sonra istenecek belgeler, başvuru zamanı, evrakların teslim edilme şekli ve diğer şartlar Üniversitemiz https://personel.cu.edu.tr/ adresinden ayrıca ilan edilecektir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Eda
Eda - 6 gün Önce

Destek personeli bayan başvuru yapmış olan var mı?

Gizem
Gizem - 4 gün Önce

Bende yaptum basvuru destek personelıne eda sen kac puanla yaptın

KAAN
KAAN @Gizem - 4 gün Önce

Gizem bende erkeğe yaptım sen kaç puanla yaptın kadına

kıvanç
kıvanç - 2 hafta Önce

inşAllah amin

Bbbbbb
Bbbbbb - 1 hafta Önce

Puanlar kaç arkadaşlar

Bbbbbbbbb
Bbbbbbbbb - 1 saat Önce

Arayan oldu mu arkadaşlar

Esin
Esin - 1 hafta Önce

Ne zaman açıklanır acaba

A
A - 1 hafta Önce

İnşAllah bugün açıklanır

A
A - 1 hafta Önce

Bugün de açıklanmadı ama umarım bu hafta içi açıklanır hiç arayan oldi mu