ÇSGB AB Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı personel ihtiyacı için Avrupa Birli ve Mali Yardımlar dairesi başkanlığına Danışma Görevlisi alacak.

ÇSGB AB Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki memur personel ihtiyacını karşılamak için Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı 1 kişilik boş kadro ile Danışma Görevlisi alacak. Alımlar Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yapılacak olan Giriş sınavı ile belirlenecektir.  Adaylardan aranan şartlar şöyledir;

GENEL ŞARTLAR:
  • Yapılacak olan güvenlik soruşturmasında olumlu sonuçlar verecek olan adaylar,
  • Kamu haklarından mahrum bulunmayan adaylar,
  • Affa uğramış bile olsa herhangi bir suçu bulunmayan adaylar,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmayan adaylar,
  • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir sağlık durumuna sahip olmayan adaylar,
BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, en geç 30 Aralık 2016 tarihi saat 17:00 a kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, AB ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı internet adresinden (www.ikg.gov.tr) temin edilecek başvuru formu ve aşağıda sayılan belgeler, elden veya posta yoluyla aşağıda yer alan adrese teslim edilecektir:"T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanlığı Turan Güneş Bulvarı Yıldızevler Mahallesi, 713. Sokak No: 4, Çankaya, 06550, Ankara"

İlanın Tam Metni İçin Buraya Tıklayınız.


 

YORUM EKLE