ÇOMÜ 69 Sözleşmeli Personel Alımı Sona Eriyor! Sonuçlar Ne Zaman?

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 69 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvurularda sona geldik. Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak?

ÇOMÜ 69 Sözleşmeli Personel Alımı Sona Eriyor! Sonuçlar Ne Zaman?

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için ilan yayımlamıştı. Yayımlanan ilana göre 69 kişilik boş kadro ile Sağlık Personeli Alımı yapacak. Başvurularda son güne geldik. Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak? Henüz başvuru yapmayanlar nasıl başvuru yapacaklar.

69 Sağlık Personeli Alımı Yapılacak!

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi geçtiğimiz günlerde yayımladığı sözleşmeli personel alımı ilanına göre 83 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel alımı yapılacaktı ancak sonradan yayımlanan duyuruya göre bazı kadrolarda iptal ilanı yayımlandı ve 83 kişilik alım kadrosu 69 a düşürüldü. Buna göre Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 69 kişilik boş kadro ile,

  • 64 Hemşire
  • 1 Eczacı,

alımı yapılacak. Hemşire kadrosu için KPSS şartı aranıyorken Eczacı kadrosu için KPSS şartı talep edilmemektedir.

Başvurular Sona Eriyor!

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuruları 5 Nisan 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 20 Nisan 2021 tarihine kadar yapılacak başvurular geçerli sayılacaktır. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını Üniversiteye şahsen gerçekleştirecekler.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Başvuru sonunda yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmayacaktır (Eczacı pozisyonu hariç). KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınarak sözleşme yapmaya hak kazananların isim listesi, istenen gerekli belgeler, başvuru zamanı, evrakların teslim edilme şekli ve diğer şartlar Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı’nın //personel.comu.edu.tr/ web adresinden ilan edilecektir.

Başvurular 20 Nisan 2021 tarihinde sona erecek olup sonuçların Mayıs ayına kadar açıklanması bekleniyor.

BAŞVURU SONUÇLARINDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ.

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

Güncelleme Tarihi: 19 Nisan 2021, 22:37
YORUM EKLE