Ceza ve Tevkifevleri 43 Sağlık Memuru Alımı

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere 43 kişilik pozisyon ile Sağlık Memuru alacak. İşte ayrıntılar.

Ceza ve Tevkifevleri 43 Sağlık Memuru Alımı
Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 28 Aralık 2016 tarihli yamış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki bulunana personel ihtiyacını karşılamak amaçlı 43 Diğer Sağlık personeli ( Sağlık Memuru ) alacak. Alımlar kamu personeli seçme sınavı puan sırasına göre ve Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün yapacağı sınava göre belirlenecektir. Sınava kadro sayının 5 katı kadar aday alınacaktır. 

Adaylardan, ürkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulumamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Güvenlik soruşturmasından olumlu sonuç vermek, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından lisans mezunları için 2016 KPSSP3, önlisans mezunları için 2016 KPSSP93, ortaöğretim mezunları için 2016 KPSSP94 puanı esas alınmak kaydıyla Kamu Personeli Seçme Sınavından 70 ve daha yukarı puan almış olma şartı,Meslek liselerinin hemşirelik, toplum sağlığı veya acil tıp teknisyenliği bölümlerinden mezun olmak ya da bu bölümlerin lisans veya önlisans programlarından mezun olmak şartları aranmaktadır. Bu şartlara uygun olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Aksi taktirde şartlara uygun olmayan adayların başvurulaırı geçersiz sayılacaktır. 

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 02 Ocak 2017 tarihi ile 13 Ocak 2017 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular ilanın tam metnindeki bulunana başvuru formunu doldurup, öğrenim belgesi ve sınav sonuç belgesinin aslı veya bilgisayar çıktısı yada komisyon başkanlığınca onaylı örneği ile birlikte en son başvuru günü mesai bitimine kadar ilgili adalet komisyonu başkanlığına veya mahalli Cumhuriyet başsavcılıklarına başvuracaklardır. Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı ya da mahalli Cumhuriyet Başsavcılığı aracı kılınmaksızın doğrudan posta veya kargo ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. İlanıntam metnine Buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE