Ceza ve Tevkifevleri 28 Kaloriferci Alımı

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü yapmış olduğu duyurusunda bünyesindeki personel ihtiyacı için Kaloriferci alacak. İşte Detaylar.

Ceza ve Tevkifevleri 28 Kaloriferci Alımı
Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 28 Aralık 2016 tarihli gerçekleştirmiş olduğu bildirisinde bünyesindeki kaloriferci ihtiyacı için KPSS puan sırasına göre 28 adet Kaloriferci alıyor. Adaylardan 2016 yılına ait Kamu Personeli Seçme Sınavından en az 70 puan almış olmak şartı aranacaktır. Ayrıca adaylar Lise, Lisans ve Önlisans mezunu olmak zorundadır. Adayların kadroya yerleşebilmeleri için Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılacak olan sınavda başarılı olmaları gerekmektedir. Sınava kadro sayısının beş katı kadar çağırılacak olup Kamu Personeli Seçme Sınavı puan sırasına göre belirlenecektir.

Adaylardan, ürkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulumamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Güvenlik soruşturmasından olumlu sonuç vermek, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından lisans mezunları için 2016 KPSSP3, önlisans mezunları için 2016 KPSSP93, ortaöğretim mezunları için 2016 KPSSP94 puanı esas alınmak kaydıyla Kamu Personeli Seçme Sınavından 70 ve daha yukarı puan almış olma şartı, Son başvuru tarihi itibari ile 18 yaşını tamamlamış olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak,En az lise veya dengi okul mezunu olmak,Halk Eğitim Müdürlükleri veya diğer resmî kurum ve kuruluşların ilgili branşta düzenlediği kurslardan mezun olmak veya ilgili branşta sertifika sahibi olmak, gerekmektedir. Bu şartlara uygun olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Aksi taktirde şartlara uygun olmayan adayların başvurulaırı geçersiz sayılacaktır. 

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 02 Ocak 2017 tarihi ile 13 Ocak 2017 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular ilanın tam metnindeki bulunana başvuru formunu doldurup, öğrenim belgesi ve sınav sonuç belgesinin aslı veya bilgisayar çıktısı yada komisyon başkanlığınca onaylı örneği ile birlikte en son başvuru günü mesai bitimine kadar ilgili adalet komisyonu başkanlığına veya mahalli Cumhuriyet başsavcılıklarına başvuracaklardır. Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı ya da mahalli Cumhuriyet Başsavcılığı aracı kılınmaksızın doğrudan posta veya kargo ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. İlanıntam metnine Buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
muharrem çakal
muharrem çakal - 5 yıl Önce

Ben türksilahlıkuvvetlerinde kaloriferci olarakçalışıyom birçok işlerinedebakıyom 26 yaşındayım evliyim kışlarıçalışıp yazları araveriyom sözleşme bileyapmıyorlar burasıküçük ilçeolduğuiçin işbulmak kolayolmuyo benim ricam yetkililerden yardım istiyorum e sınıfı ehliyetimdevar 05537223890