Çanakkale Ayvacık Belediyesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı!

Çanakkale Ayvacık Belediyesi yayımladığı ilana göre bünyesindeki personel eksikliği için sözleşmeli olarak alım yapacak. Başvuru şartları diğer detaylar ilanın devamında yer almaktadır.

Çanakkale Ayvacık Belediyesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı!

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 15 Aralık 2017 tarihli yayımlanan ilana göre, Çanakkale Ayvacık Belediyesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak amaçlı 1 kişilik boş kadro ile Mimar alımı gerçekleştirecek. Adaylar bu kadroya başvuru yapabilmeleri için Mimarlık bölümü lisans mezunu olmaları zorunludur.

ADAYLARDAN ARANAN GENEL ŞARTLAR:

Çanakkale Ayvacık Belediyesi bünyesine alımını yapacağı Mimarlık kadrosu için adaylardan, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, herhangi bir başka kurumda sözleşmeli olarak çalışmıyor olmak, Mesleğinde en az 3 yıl tecrübesi olmak ve bunu belgelemek, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık problemi olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, En az B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartları aranmaktadır.

BAŞVURULAR:

Başvurular 22 Ocak 201 tarihinde saat 17:00 a kadar Çanakkale Ayvacık Belediyesi Başkanlığına şahsen yapılması gerekmektedir. Ayrıca bunun dışında yapılacak başvurular geçersiz sayılacaktır. Ayrıca adaylar başvuru işlemlri sonrasında 23 Ocak 2018 tarihi saat 14:00 da sözlü sınava katılacaklardır. İlanın tam metni için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE