BTÜ 30 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2022 - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Bursa Teknik Üniversitesi personel alımı ilanı yayımladı. BTÜ 30 Sözleşmeli Personel alımı ilanı ile en az lise mezunu alım yapacak. Kontenjan Dağılımı ve şartlar haberde.

BTÜ 30 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2022 - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Bursa Teknik Üniversitesi ( BTÜ ) personel alımı için ilan yayımladı. 30 kişilik boş kadro ile Bursa Teknik Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden 30 Sözleşmeli Personel Alımı yapılacak. Bu kapsamda Üniversite 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında 4/B sözleşmeli olarak Herhangi bir mülakat yapılmaksızın alım yapılacaktır.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı:

Lise Mezunu: 12 Temizlik Görevlisi, 2 Bahçıvan,

Ön Lisans Mezunu: 5 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 2 Şoför, 1 Bilgisayar Teknikeri, 1 Peyzaj Teknikeri,

Lisans Mezunu: 1 Programcı, 2 Büro personeli, 2 Mühendis, 1 Mimar ve 1 Avukat alımı yapılacak.

Mülakat Yapılmayacak! KPSS Detayı Nedir?

Üniversiteye personel alımı için herhangi bir mülakat yapılmayacak. KPSS puanı ile alınacak başvurular ele alınarak yapılacak değerlendirme puan sırasına göre adaylar listelenecektir En yüksek puana sahip olan adayların ataması yapılacak olup geri kalanlar yedek aday listesine eklenecektir.

Başvurular Başladı!

Üniversiteye personel alımı başvuruları ilanın yayımlanması ile birlikte başladı. 1 Mart 2022 tarihi ile gelen ilan için başvurular en geç 15 Mart 2022 tarihine kadar devam edecektir. Başvurular sadece İstenen belgelerle birlikte şahsen Üniversite personel daire başkanlığına yapılacak. Ayrıca Üniversite başvuru takvimi yayımladı. İşte takvim:

Başvuru Şartları Nedir?

Bursa Teknik Üniversitesi personel alımı için genel olarak 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bunun dışında herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak şartları aranacaktır.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE