Bartın Üniversitesi 40 Sözleşmeli Personel Alımı! Lise, Ön lisans ve Lisans

Bartın Üniversitesi Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu Kadın Erkek adaylar içerisinden Büro Personeli, Destek Personeli, Kütüphaneci ve Güvenlik Görevlisi alacak.

Bartın Üniversitesi 40 Sözleşmeli Personel Alımı! Lise, Ön lisans ve Lisans

Bartın Üniversitesi Personel Alımı için ilana çıktı. Resmi Gazetede 8 Kasım 2021 tarihi ile yayımlanan ilana göre Bartın Üniversitesi bünyesine 40 kişilik boş kadro ile farklı kadrolarda personel alımı yapacak. En Az Lise mezunu personel alımı yapılacak. Üniversite 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun tabi olarak 4/B kapsamında sözleşmeli olarak aım yapılcak olup herhangi bir mülakat yapılmaksızın KPSS Puanı sırasına göre değerlendirme ile allım yapılacak.

MEZUNİYETE GÖRE KADRO DAĞILIMI:

Lise Mezunu: 18 Destek Personeli

Ön Lisans Mezunu: 17 Koruma ve Güvenlik Görevlisi

Lisans Mezunu: 1 Kütüphaneci, 4 Büro Personeli,

MÜLAKAT YAPILMAYACAK! KPSS ŞARTI NEDİR?

Bartın Üniversitesi bünyesine personel alımı için herhangi bir Yazılı veya Sözlü sınav yapılmaksızın alım yapacak. Bu yönde alımlar Kamu Personeli Seçme Sınavı ile yapılacak olup adayların, 2020 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için p3 puan türünden puan almış olmak şartı aranacak. KPSS için herhangi bir Taban puan şartı aranmayacak. Yapılacak değerlendirme ile en yüksek KPSS Puanı sırasına göre atama yapılcak.

BAŞVURU ŞARTLARI:

Adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddsindeki şartlar aranacak. Ayrıca herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Alım yapılacak kadro için belirtilen özel niteliklere sahip olmak şartı aranacak.

Özel Olarak ise;

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Bartın Üniversitesi personel alımı başvuruları ilanın Resmi gazetede yayımlanmasından sonra başlamış olup 15 gün devam edecektir. Bu kapsamda Başvurular 8 - 22 Kasım 2021 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvurular sadece istenne belgeler ile birlikte Şahsen Belediye Personel Başkanlığına yapılması gerekmektedir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE