Bartın Üniversitesi 40 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Bartın Üniversitesi en az lise mezunu 40 personel alımı yapacak. Başvuruların sona ermesi ile birlikte sonuç tarihi merak edilmeye başlandı.

Bartın Üniversitesi 40 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak

Bartın Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 40 kişilik kadro ile sözleşmeli personel alımı yapacağını bildirmişti Başvuruların 8 Kasım 2021 tarihi ile başlamasından sonra 22 Kasım 2021 tarihinde sona eriyor. Başvuru yapmış olan adaylar şimdiden sonuçların açıklanmasını beklmeye başladılar bile. Peki Bartın Üniversitesi 40 personel alımı başvuru değerlendirmesi nasıl yapılacak? Başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Mülakatsız Personel Alımı Yapılacak!

Bartın Üniversitesi personel alımları KPSS Puanı ile yapılıyor. 4/B kapsamında Sözleşmeli Personel Alınacağından adaylara herhangi bir yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın sadece KPSs Puanı sırasına göre atama yapılacaktır.

Adayların KPSS'den almış oldukları puanlar ele alınarak en yüksek puandan başlamak üzere en düşük Puana kadar yapılacak sıralama ile atama işlemleri yapılacak. Ayrıca kadro sayısı kadar Yedek aday da değerlendirilecek.

Başvuru Sonuçları ne Zaman?

Üniversite yayımladığı ilanda tüm detayları paylaştı. Bu kapsamda başvuru sonu. tarihinide duyuran Bartın Üniversitesi, 40 personel alımı sonuçlarını 1 Aralık 2021 tarihinde Ön Değerlendirme Sonuçlarını açıklayacak. Nihai Değerlendirme Sonuçları ise 6 Aralık 2021 tarihinde duyurulacak.

Tüm duyurular Üniversitenin https://w3.bartin.edu.tr/ adresi üzerinden duyurulacaktır.

YORUM EKLE