Bartın Üniversitesi 24 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu

Bartın Üniversitesi Personel alımı ilanı yayımlandı. En az lise mezunu sözleşmeli personel alımı kadroları ve şartları haberde.

Bartın Üniversitesi 24 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu

Bartın Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Rersmi Gazetede yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Bartın Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 657 sayılı devlet memurları kanunun 4/B fıkrasına göre 24 sözlşemeli personel alınacak. Üniversite personel alımları en az lise mezunu adaylar içerisinden yapılacak.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı:

Lise Mezunu: 2 Teknisyen, 6 Destek Personeli, 

Ön Lisans Mezunu: 1 Tekniker, 

Lisans Mezunu: 1 Programcı, 1 Kütüphaneci, 2 Mühendis,  11 Büro Personeli,

Başvuru İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Üniversite adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Ayrıca adayların 2022 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 50 puan almış olmak şartı aranacaktır. Öte yandan Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak şartları aranacak.

Kadrosuna Göre Özel Şartlar Nelerdir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversitenin personel alımı başvuruları ilanın yayımlanması ile birlikte nbaşlamış olup en geç 15 gün içerisinde yapılacak. Buna göre başvurular 7 - 21 Mart 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Başvuru şartlarını sağlayan adaylar başvurularını Üniversite personel daire başkanlığına gerçekleştirmeleri gereklidir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE