Bartın Üniversitesi 16 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Bartın Üniversitesi personel alımı için ilana çıktı. Farklı kadrolarda olmak üzere En az 50 KPSS Puanına göre sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek.

Bartın Üniversitesi 16 Sözleşmeli Personel Alımı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Bartın Üniversitesi personel alımı ilanı yayımladı. 24 Haziran 2022 tarihi ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Bartın Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda sözleşmeli personel alımı yapılacak. Bu doğrultuda yayımlanan ilana göre en az lise, ön lisans ve lisans mezunu personel alımı yapılacak olup adaylardan aranan başvuru şartları ve detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Lise Mezunu: 1 Teknisyen, 2 Şoför, 6 Destek Personeli

Ön Lisans Mezunu: 4 Koruma ve Güvenlik Görevlisi

Lisans Mezunu: 2 Büro Personeli, 1 Mühendis

Başvuru İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Bartın Üniversitesi bünyesine dahil edeceği personel adaylarından 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikleri arayacak. Bu doğrultuda " Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak" gibi nitelikler aranacaktır.

Özel Başvuru şartları ise;

  • 2020 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 50 puan almış olmak,
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak,
  • Nöbet Usulü çalışmasına engel bir sorunu olmamak,
  • Alım yapılacak kontenjanlara göre aşağıdaki tabloda belirtilen nitelikleri sağlıyor olmak,

şartları aranacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversitenin ilanına başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başlamıştır. Adaylar başvurularını en geç 25 gün içerisinde gerçekleştirecek olup başvurular istenen belgeler ile birlikte şahsen Üniversitenin personel daire başkanlığına gerçekleştirilecektir.

Başvuru Tarihleri: 24 Haziran 2022 - 18 Temmuz 2022

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE