Ankara Üniversitesi En Az 17 Bin TL Maaş İle Sözleşmeli Personel Arıyor!

Ankara Üniversitesi personel alımı için ilana çıktı. Resmi Gazetede yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacak.

Ankara Üniversitesi En Az 17 Bin TL Maaş İle Sözleşmeli Personel Arıyor!

Ankara Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Üniversite bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda sözleşmeli olarak personel alımı yapacak. Bilişim personeli pozisyonunda alımlar için en az 17 bin TL maaş verilecek.

Ayrıca KPSS Puanı ile veya KPSS Puanı olmadan yapılacak başvurular kabul edilecek. Peki hangi kadrolarda personel alımı olacak? Kimler başvuru yapabilecek? Tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz.

En az 17 Bin TL Maaş İle Kontenjan Dağılımı:

Ankara Üniversitesi bünyesine 7 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacağı açıklandı. Bu kapsamda, Alımlar 5 Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Sistem Yöneticisi ve 1 Kıdemli Sistem Uzmanı alımı yapılacak. Maaş kat sayısına göre kontenjan dağılımı ise;

Aylık brüt sözleşme ücreti, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4 üncü maddesinin (B) bendine göre istihdam edilenler için sözleşme ücret tavanının (8.772,86 TL 2022 Ocak ayı ücret zammı ilave edilecektir.) ÖZEL ŞARTLAR başlığı altında belirtilen katları ile çarpımı sonucu bulunacak tutar olacaktır.

Başvurular Başladı!

İlan için başvurular 11 Ocak 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 15 gün içerisinde yani 25 Ocak 2022 tarihine kadar başvuru alınacak. Bu kapsamda adaylar başvurularını son başvuru günü en geç 23:59 a kadar (https://pbs.ankara.edu.tr/basvuru) adresinden gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Kimler Başvuru Yapabilir? KPSS Detayı Nedir?

İlgili ilan için adaylardan özel ve genel nitelikler aranacak. Genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Özel olarak ise, alım kontenjanına göre özel niteliklerin sağlanıyor olması gerekmektedir.

KPSS şartı olarak ise 2020 veya 2021 yıllarında yapılan KPSS'den P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartı aranacaktır. Değerlendirmelerde KPSS puanının %70 i ve YDS puanın %30 u ele alınarak değerlendirme yapılacak. KPSS puanı olmayan adayların ise puanları 70 olarak ele alınarak YDS puanı 0 olarak değerlendirme yapılacak.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
S.murat çiplak
S.murat çiplak - 2 yıl Önce

[email protected]