Ankara Üniversitesi 66 Sözleşmeli Hemşire Alımı Yapıyor

Ankara Üniversitesi personel alımı yapıyor. Ankara Üniversitesi bünyesine toplamda 66 kişilik kadro ile hemşire alacak. İşte detaylar.

Ankara Üniversitesi 66 Sözleşmeli Hemşire Alımı Yapıyor

Ankara Üniversitesi yayımladığı ilana göre personel alımı yapacağını belirtti. Ankara Üniversitesi bünyesinde bulunan personel eksikliğini karşılamak amaçlı 66 kişilik boş kadro ile Sözleşmeli olarak Hemşire alacak. Adaylar bu doğrultuda lisans mezunu olmak zorunda ve Kamu personeli Seçme Sınavından KPSSP3 puan türünden puan almış olmaları gerekmektedir. Ayrıca başvuru şartları olarak adaylardan 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacaktır.

ALIM ŞARTLARI NELERDİR:

Ankara Üniversitesi bünyesine alımını yapacağı kadrolar için adaylardan,

-  2016 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından B grubu puan durumuna göre KPSSP3 puan almış olmak,

- 657 sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumunda yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Halen herhangibir kurumda sözleşmeli olarak çalışmıyor olmak ve çıkartılmış olmamak,

- Lisans düzeyinde eğitim veren Hemşirelik bölümünden mezun olmak ve 01.01.1987 ve sonrarı doğulu olmak Şartları aranmaktadır.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 15 gün içerisinde yapılması gerekmektedir. Yani başvurular 15 Kasım 2017 tarihi ile 30 Kasım 2017 tarihleri arasında yapılacaktır. Adaylar başvurularını mesai saatleri içerisinde, Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı, Sözleşmeli Personel Şubesi Tandoğan / ANKARA adresine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Adayların posta yoluyla yaptıkları başvurular kabul edilmeyecektir. İlanın tam metnini incelemek isteyen adaylar Buraya tıklayarak daha detaylı bilgi alabilirler.

YORUM EKLE