Ankara Üniversitesi 557 Sözleşmeli Personel Alımında Güncelleme Yapıldı!

Ankara Üniversitesi 12 Haziran tarihinde yayımladığı 557 personel alımında güncelleme yaptı. Bazı kadroda düzenleme yapılıyorken bazı kadroda iptal kararı geldi.

Ankara Üniversitesi 557 Sözleşmeli Personel Alımında Güncelleme Yapıldı!

Ankara Üniversitesi geçtiğimiz hafta bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyonlardan oluşan ilan ile 557 sözleşmeli personel alımı yapacağını bildirmişti. Ancak 18 Haziran 2020 tarihinde yapılmış olan yeni bir duyuruya göre ilanda düzenleme yapılarak bazı kadrolarda iptal kararı veriliyorken bazı kadrolarda değişiklikler yapıldı. İşte yapılan o düzenleme ve iptal kararı.

DÜZENLEME VE İPTAL KARARI:

Ankara Üniversitesi Alımları için Resmi Gazete'de 18 Haziran 2020 tarihi ile yayımlanmış olan düzeltme ilanına göre Biyolog pozisyonunda düzeltme ve Sağlık Teknikeri kadrosunda iptal kararı alınmıştır. İşte Resmi Gazete'de yayımlanan karar şöyledir.

BİYOLOG KADROSUNDA YAPILAN DÜZENLEME NEDİR?

12 Haziran 2020 tarihinde yayımlanmış olan Ankara Üniversitesi 557 Sözleşmeli personel alımı ilanında göre Biyolog kadrosunda kontenjan sayısı 3 kişilikti. Ancak yapılan düzenlemeye göre kadro sayısı düşürülerek 2 kişilik alım yapılacak. İşte eski ilana göre yayımlanan kontenjan tablosu:

ANKARA ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI DEVAM EDİYOR!

İlgili Haber: Ankara Üniversitesi 557 Sözleşmeli Personel Alacak! Lise, Ön Lisans ve Lisans

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2020, 11:14
YORUM EKLE