Ankara Üniversitesi 119 Personel Alımı Başvuru Ekranı Açıldı! İstenen Belgeler?

Ankara Üniversitesinden gelen duyuruya göre yayımlanan 119 sözleşmeli sağlık personeli alımı için başvuru ekranı açıldı. İşte Online başvuru ekranı haberde.

Ankara Üniversitesi 119 Personel Alımı Başvuru Ekranı Açıldı! İstenen Belgeler?

Ankara Üniversitesi 119 sözleşmeli personel alımı yapacak. Resmi Gazetede ilan yayımlandı ve başvuru süreci Bugün ( 03 Mayıs 2021 ) itibari ile başladı. Ankara Üniversitesi 119 kişilik kadro ile Sağlık personeli Alımı yapacak olup alımlar Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunları içerisinden yapılacaktır. Aynı zamanda adaylara herhangi bir mülakat yapılmayacak olup KPSS B Grubu puanı esas alınarak değerlendirme yapılacaktır.

Peki Kimler başvuru yapabilecek? Başvuru Ekranı Nedir? Nasıl Başvuru Yapılacak? İstenen Belgeler Nedir?

BAŞVURU EKRANI AÇILDI!

Ankara Üniversitesi 119 kişilik kadro ile personel alacağını duyurmuştu. Başvurular 3 mayıs 2021 ( Bugün ) itibari ile başladı ve en geç 15 gün içerisinde yani 17 Mayıs 2021 tarihine kadar devam edecektir. Başvurular sadece Başvuru tarihleri arasında sadece online başvuru yapılacaktır. Adayların şahsen veya posta yoluyla yapacakları başvurular kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU EKRANI BURADA

BAŞVURU YARDIM KILAVUZU BURADA ( Buradan Başvuru Adımlarını İnceleyebilirsiniz )

BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER NEDİR?

Başvuru tarihini geciktiren, başvuru için istenen belgeleri ekleyemeyen adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır. Adaylar sadece tek bir pozisyon için başvuruda bulunabilecektir.

Online başvuru için sisteme yüklenmesi istenen belgeler:

Biyolog (2) Pozisyonu için;

  • - Uluslararası Akreditasyon Sertifikasına sahip Akraba Dışı Kordon Kanı Bankasında en az 3 yıl çalıştığına dair çalışma belgesini ve bu hizmete ait (e-devlet üzerinden; SGK Tescil ve Hizmet Dökümü / İşyeri Unvan Listesi- Dosya indir butonu ile elektronik indirilerek PBS sistemine yüklenecektir.) SGK hizmet dökümü eklenecektir.
  • -Uluslararası Akreditasyon Sertifikası eklenecektir.

Diyetisyen Pozisyonu için

  • -Yataklı tedavi kurumlarında en az 3 yıl klinik ve en az 3 yıllık klinik Nutrisyon konusunda çalıştığına dair çalışma belgesini ve bu hizmete ait (e-devlet üzerinden; SGK Tescil ve Hizmet Dökümü / İşyeri Unvan Listesi- Dosya indir butonu ile elektronik indirilerek PBS sistemine yüklenecektir.) SGK hizmet dökümü eklenecektir.

Eczacı kadrosuna başvuranlar özgeçmişlerini (cv) ekleyeceklerdir.

EN AZ LİSE MEZUNU PERSONEL ALINACAK?

Ankara Üniversitesi Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu personel alımı yapacak. Bu kapsamda,

Lise Mezunu: 2 Laborant,

Ön Lisans Mezunu: 3 Diğer Sağlık Personeli, 14 Sağlık Teknikeri

Lisans Mezunu: 90 hemşire, 2 Biyolog, 2 Diğer Sağlık Personeli, 1 Diyetisyen, 1 Fizyoterapist, 1 Psikolog, 1 Sağlık Teknikeri,

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Ankara Üniversine personel almı için başvuruda bulunacak adaylar öncelikle 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikleritaşıyor olmaları gereklidir. Sonrasında belirtilen KPSS ve Eğitim şartlarına uygun olmak gereklidir.

DETAYLI KADRO DAĞILIMI VE BAŞVURU ŞARTLARI BURADA

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2022, 02:59
YORUM EKLE