Afyonkarahisar Kocaöz Belediyesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı! KPSS'siz

Afyonkarahisar Kocaöz Belediyesi bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere personel alımı yapacağını ilan etti. Bu kapsamda ilan yayımladı ve sizlere detayları aktarıyoruz.

Afyonkarahisar Kocaöz Belediyesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı! KPSS'siz

Afyonkarahisar Kocaöz Belediyesi bünyesine personel alımı için lan yayımladı. 1 Kişilik kadro ile Harita Teknikerliği Bölümü Ön Lisans mezunu olmak şartı ile Harita teknikeri alınacak. Başvuru şartlarına bakıldığında adaylardan KPSS şartı aranmadıpı körülüyor. Bu bağlamda İşin olsa ekibi olarak sizlere detayları aktarıyoruz.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR NEDİR?

Afyonkarahisar Kocaöz Belediyesi adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartları taşımak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, mesleğinde 3 yıl dneyime sahip olmak, Başka bir kurum vea kuruluşta sözleşmeli olarak çalışmıyor olmak, Başvuru tarihi itibari ile 30 yaşını doldurmamış olmak, Erkek ve askerliğini yapmış olmak, Ön Lisans mezunu olmak, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak gibi ntelikler aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi itibari ile başlayabilir ve en geç 14 Mayıs 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular Afyonkarahisar Kocaöz Belediyesi Başkanlığına şahsen yapılacaktır. İlan hakkında detaylı bilgi alabilmek için ilanın tam metnini inceleyebilrisiniz.

İlanın Tam Metni

YORUM EKLE