Adnan Menderes Üniversitesi 74 Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımlandı

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu 74 personel alacak. Şartlar ve kadrolar şöyledir.

Adnan Menderes Üniversitesi 74 Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımlandı

Resmi Gazetede yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Aydın Adnan Menderes Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda ve niteliklerde personel alımı yapılacak. Bu kapsamda Sözleşmeli olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 4. maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 74 sözleşmeli personel alımı yapılacak.

ALIM YAPILACAK KADROLAR:

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere aşağıdaki kadrolarda sözleşmeli (4/B ) 74 personel alımı yapılacak.

  • 60 Hemşire,
  • 3 Sağlık Teknikeri,
  • 11 Diğer Sağlık Personeli

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi bünyesine alımını yapacağı personel adaylarından genel olarak 657 sayılı Devlet Memurları kanunun 48. Maddesindeki nitelikler aranacak. Bunun dışında özel olarak, KPSS, Eğitim, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak gibi nitelikler aranacak.

KPSS Şartı: 2018 yılında ÖSYM tarafından yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise mezunlar için KPSSP94, Ön Lisans mezunları için KPSSp93 ve Lisans mezunları için KPSSp3 puan türünden puan almış olmak.

Genel olarak ise;

- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

- Kamu haklarından mahrum olmamak,

- Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak,

- Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, 

- Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak,

- Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek şartları aranacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN?

Üniversiteye 74 sözleşmeli personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi itibari ile başladı. Adaylar başvurularını en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu kapsamda başvurular 28 Eylül 2020 tarihi ile 12 Ekim 2020 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gereklidir. Adaylar başvurularını Üniversitenin resmi İnternet adresi olan www.adu.edu.tr adresinden indirilecek başvuru formu ile birlikte Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğü Zemin Katta bulunan 4/B Başvuru Ofisine şahsen yapılacak.

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2020, 00:19
YORUM EKLE