Adalet Bakanlığı Sözleşmeli 37 Personel Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Adalet Bakanlığı sözleşmeli personel alımı için duyuru yayımladı. Sözlü sınav tarih ve başvuru sonuçları açıklandı. İşte detaylar.

Adalet Bakanlığı Sözleşmeli 37 Personel Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünden duyuru geldi. Geçtiğimiz günlerd başvuruları alınmış olan 37 sözleşmeli perosnel alımı sonuçları açıklandı. Adaylar sözlü sınava katılarak başarı sırasına göre ataması yapılacak. Adaylar başvurularını 04-18 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleştirmişlerdi.

Sözlü Sınav Tar,hleri ve Yerleri Açıklandı!

Sözleşmeli Bilişim Personeli Sözlü Sınavı,  “sonuç sorgulama” kısmında belirtilen tarih ve saatte (10/15 Aralık 2020 tarihleri arasında) Harbiye Mahallesi, Tavuskuşu Sk. No:18 Dikmen/Ankara adresinde bulunan Ankara Hâkimevi’nde yapılacaktır.

Sözlü sınava katılacak tüm adayların kimlik belgesi ile birlikte belirtilen saatte sınavın yapılacağı adreste hazır bulunmaları gerekmektedir.

Adaylar HES kodu olmadan sözlü sınava alınmayacaktır. Bu nedenle ilgililerin önceden HES kodu temin etmeleri gerekmektedir.

Sonuç Sorgulama Ekranı:

Adalet Bakanlığı personel alımı için adaylar başvuru sonuçlarını Elektronik ortamdan sorgulanacaktır. Sonuçlarınızı Kimlik numası ve doğum tarihi ile öğrenebileceksiniz.

SONUÇ SORGULAMA EKRANI BURADA

YORUM EKLE