4 Üniversite 10 Kasım İlan Yayımladı! 423 Sözleşmeli Personel Alınacak! En az 50 KPSS

Üniversiteler personel alımı ilanlarını yayımladı. En az lise mezunu ve 50 KPSS ile Hastane personeli ve Sözleşmeli Personel alınacak. Şartlar haberde.

4 Üniversite 10 Kasım İlan Yayımladı! 423 Sözleşmeli Personel Alınacak! En az 50 KPSS

10 Kasım 2023 Tarihli Sözleşmeli personel alımı ilanları yayımlandı. Az Önce gelen ilanlara göre 4 Üniversite bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 423 kişilik kadro ile sözleşmeli personel alımı yapacak. Adaylardan aranan şartlar ve başvuru bilgilerini siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız.

Adaylardan aranan şartlar nelerdir? Hangi kadrolarda personel alınacak? Başvurular ne Zaman yapılaca? Detayları paylaşıyoruz. Bu yönde 4 Üniversite ve Üniversite hastanelerine 423 Sözleşmeli Personel Alınacak.

4 Üniversitenin 423 Personel Alımı Kontenjan Bilgisi Nedir?

10 Kasım 2023 tarihi ile gelen ilanlar ile,

  • Marmara Üniversitesi
  • Dokuz Eylül Üniversitesi,
  • Bülent Ecevit Üniversitesi,
  • Süleyman Demirel Üniversitesi

toplamda 423 kişilik kadro ile personel alımı yapacak. Peki kontenjan dağılımı nedir? Kimler başvuru yapabilir?

Üniversite Personel Alımı Başvuru Şartları Ne Olacak?

Söz konusu yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Buna göre

- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,

- Kamu haklarından mahrum olmamak,

- Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak,

- Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek,

- Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak,

- Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,

gibi şartlar aranacaktır.

KPSS şartı Olacak mı?

Söz konusu Üniversitelerim sözleşmeli personel alımı ilanları için adaylardan KPSS Şartı aranacak. Buna göre 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 50 puan almış olmak şartı aranacak.

KPSS siz personel Alımı da Olacak!

Söz konusu ilanlar içerisinde Bilişim Personeli alımı için adaylar isterse KPSS siz olarak ta başvuru yapabilecekler.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Söz konusu yayımlanan personel alımı ilanları için başvurular ilanların yayım tarihi olan 10 Kasım 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 24 Kasım 2023 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir. Aşağıdaki ilan detaylarından başvuru bilgilerine ulaşabilirsiniz.

4 Üniversite Personel Alımı İlan Detayları:

Dokuz Eylül Üniversitesi Personel Alımı Detayları:

Üniversite rektörlük ve Hastanesinde görevlendirmek üzere en az lise mezunu " 8 Teknisyen,  30 Hasta bakıcı, 40 Temizlik Görevlisi Alımı, 10 Aşçı, 3 Şoför, 3 Peyzaj ve Çevre Bakım Personeli,  50 Büro Personeli, 16 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 10 Sağlık Teknikeri,   7 Mühendis, 1 Diyetisyen, 54 Hemşire, 3 Spor Uzmanı " alımı yapılacak. 

İlanın Detayları Burada

Süleyman Demirel Üniversitesi Personel Alımı Detayları: 

En az Lise ve 50 KPSS Puanı ile Üniversiteye "  Hemşire, 3 Teknisyen, 2 Röntgen Teknisyen, 17 Destek Personeli (Temizlik Personeli), 17 Sağlık Teknikeri,  49 Hemşire, 2 Biyolog, 1 Fizyoterapist " alınacaktır. Adaylara herhangi bir Mülakat yapılmayacaktır.

İlanın Detayları Burada

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Personel Alımı Detayları:

Üniversite bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden ve 50 KPSS Puanı ile bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere " 1 Şoför, 15 Hasta Bakıcı, 2 Gassal, 15 Hizmetli Alımı, 4 Teknisyen, 12 Büro Personeli, 1 Tekniker, 10 Sağlık Tekniker,  1 Psikolog, 2 Fizyoterapist, 10 Hemşire, 1 Veteriner, 2 Spor Uzmanı, 1 Odyolog, 1 Diyetisyen, 3 Eczacı " alımı gerçekleştirilecek.

İlanın Detayları Burada

Marmara Üniversitesi Personel Alımı Detayları:

Üniversiteye Bilişim alanında isithdam edilmek üzere Tam zamanlı çalışacak ve yüksek maaş ile " 1 Kıdemli Sistem Uzmanı, 1 Ağ Uzmanı, 1 Bilgi Güvenliği Uzmanı " kadrolarında personel alımı gerçekleştirilecektir. KPSS Puanı olmayan adaylarda başvuru yapabilecekler.

İlanın Detayları Burada

YORUM EKLE