1040 Aday Çağırıldı! Jandarma Açıktan Personel Alımı Sonuçları Açıklandı

Jandarma Genel Komutanlığı Açıktan 104 personel alımı için sonuçlar açıklandı. Hizmetli, Garson, Tercüman ve Veteriner Hekim puanları belli oldu.

1040 Aday Çağırıldı! Jandarma Açıktan Personel Alımı Sonuçları Açıklandı

Jandarma Genel Komutanlığı az önce yayımladığı duyuru ile 104 Sözleşmeli personel alımı için sonuçları açıkladı. 4 Farklı kadroda Sözleşmeli personel alımı yapacağını daha önce açıklayan Jandarma Genel Komutanlığı KPSS Taban puanlar ile sonuçları açıklandı. Jandarmadan gelen duyuru ile 1040 Aday sınava katılacak.

104 Personel Alımı Sonuçları Açıklandı!

Jandarma yayımladığı personel alımı duyurusu ile 104 kişilik kadro ile 1 Veteriner Hekim, 1 Mütercim-Tercüman (Rusça), 1 Destek Personeli (Garson),101 Destek Personeli (Hizmetli) alımı yapacağını bildirmişti. Sonuçlar KPSS Puanı sırasına göre değerlendirilerek en yüksek puandan en düşük puana göre yapılan sıralama ile belirlendi. Bu kapsamda adaylar Jandarma tarafından yapılacak sınava katılacak.

Adaylar sonuçlarını sınavlara girecek adayların listesi, sınav merkezi ve sınav tarihi https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris internet adresi Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Personel Temin Sistemi ‘‘Sonuç Bilgileri’’ bölümü altında ‘‘Sonuçlarım’’ kısmında öğrenebilecekler.

BAŞVURU SONUÇ SORGULAMA EKRANI BURADA

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2022, 16:48
YORUM EKLE