Spor Bakanlığı Personel Alımı Sınav Giriş Belgeleri Açıklandı

Gençlik ve Spor Bakanlığının yayımladığı duyuruda spor uzmanı ve antrenör kadrolarına 3 bin 200 personel alımı mülakat sınav giriş belgelerinin adayların erişimine açıldığı duyuruldu. Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

Spor Bakanlığı Personel Alımı Sınav Giriş Belgeleri Açıklandı

Gençlik ve Spor Bakanlığının resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuruda spor uzmanı ve antrenör kadrolarına 3 bin 200 personel alımı mülakat sınav giriş belgelerinin adayların erişimine açıldığı duyuruldu. 3 bin 200 personel alımı başvuru sonuçları 6 Temmuz tarihi itibari ile açıklanmıştı. Adaylar ise mülakatlara 3 Eylül ile 12 Eylül tarihleri arasında girecekler. Peki yayımlanan duyurunun detaylarında neler var?

İŞTE DETAYLAR

Gençlik ve Spor Bakanlığının resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan duyurunun detaylarında ise şu ifadelere yer verildi: Spor Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Spor Uzmanı ve Antrenör Çalıştırılması Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince 6 Temmuz tarihinde başvuru sonuçları açıklanan ve sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylara 3 Eylül 12 Eylül tarihleri arasında sözlü sınavın yapılacağı, Adaylar e-devlet kapısı üzerinden fotoğraflı sınav giriş belgelerini almaları gerekiyor. Adaylar sözlü sınava giderken yanlarında fotoğraflı sınav giriş belgesi, adayların sözlü sınav giriş belgesinde belirtilen tarihte sınav yerinde hazır bulunmaları gerektiği, geçerli kimlik belgelerinden birisi (T.C. kimlik numaralı nüfus cüzdanı geçerlilik süresi devam eden sürücü belgesi veya pasaport) , bu ilanın tebliğ niteliğinde olduğu, kişilere ayrıca tebligat yapılmayacağı ifade edildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Ağustos 2018, 18:08

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE