Sorumlu Denetçi Eğitimi ve Sınav Sonuçları Açıklandı!

Ekonomi Bakanlığı'nın resmi web sayfasında yayımlanan duyuru ile Sorumlu Denetçi Eğitimi ve Sınav Sonuçları Açıklandığı belirtildi. Sınav sonuçları ve konu hakkında detaylı bilgiler haberimizde...

Sorumlu Denetçi Eğitimi ve Sınav Sonuçları Açıklandı!

Ekonomi Bakanlığı'nın resmi web sayfasında duyuru yayımlandı ve 9-11 Mayıs 2018 tarihleri arasında Sorumlu Denetçi Eğitimi ardından yapılan sınav sonucu açıklandığı ifade edildi.

Ekonomi Bakanlığı resmi web sayfasında yayımlanan duyuruda;
"9-11 Mayıs 2018 tarihleri arasında Bakanlığımız Batı Anadolu Bölge Müdürlüğü tarafından İzmir’ de 2018/21 sayılı Ürün Güvenliği ve Denetimi Tebliği kapsamında dış ticarette ticari kalite denetimine tabi ürünlere dair düzenlenen Sorumlu Denetçi Eğitimi ardından yapılan sınavın sonuçları; ilişik çizelgede yer almaktadır. Sınav sonucunda başarılı olanlar, sınavında başarılı oldukları ürün grupları ile ilgili yetkilendirme başvurularını ilgili Bölge Müdürlüğümüze TAREKS üzerinden yapabilirler.
Saygıyla duyurulur."

şeklinde sınav sonuçlarının açıklandığına yönelik bilgi verildi ve duyurunun altında sınav sonuçlarının sorgulama adresi paylaşıldı.


Sınav sonucunu öğrenmek isteyen adayların;

https://www.ekonomi.gov.tr (adresi kopyalayarak tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırıp ilerleyiniz.) adresinden ekonomi bakanlığı web sitesine giriş yapmaları ve "HABER BLOĞU" yazan yerde en üstteki "Sorumlu Denetçi Eğitimi ve Sınav Sonuçları (9-11 Mayıs 2018)" yazısına tıklamaları gerekli.
Ardından açılan sayfadaki duyurunun hemen altında mavi renkte "Sınav sonuçları" yazısına tıklamaları ve adımları takip etmeleri gerekli.

İŞİNOLSA.COM

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat Sezgin
Murat Sezgin - 1 yıl Önce

İyi de tarif edildiği şekilde bakıyoruz, herhangi bir duyuru veya sınav sonucu yok bulamıyoruz