PTT 5 Bin Memur Alımı Kesin Sonuçlar ve Göreve Başlama İçin Yeni Gelişmeler!

PTT 5 bin memur alımı için kesin sonuçlar ne zaman açıklanacak! Posta Telgraf ve Telefon A.Ş. idari sözleşmeli 5 Bin personel alımında Gazisem'den kesin sonuçların açıklanması için itiraz süreci sona erdi. Son gelişmeler neler?

PTT 5 Bin Memur Alımı Kesin Sonuçlar ve Göreve Başlama İçin Yeni Gelişmeler!

PTT 5 bin memur alımı için kesin sonuçlar ne zaman açıklanacak? 2018/1 PTT personel alım sınavları 16 ilde Gazisem tarafından yapıldı. Yazılı sınav sonrası geçtiğimiz günlerde açıklanan sonuçlara itiraz süresi sona erdi. Adaylar sınav kesin sonuçlarının açıklanmasını ve göreve başlamayı beklemekteler. 

250 uzman yardımcısı kadrosunda 1.623 postacı kadrosunda, 2 bin 625 kişi ise gişe ve büro görevlisi kadrosunda  olmak üzere mimar, mühendis, avukat ve tekniker kadrolarında kazanan adaylar için asil ve yedek listeler belirlenecek. 

21 Eylül ile 27 Eylül tarihleri arasında sınav sonuçlarına itirazlar tamamlandı. Yazılı sınav sonucu itirazlarının değerlendirilmesi tamamlandığında PTT İnsan Kaynakları sitesi üzerinden adaylara duyurulacak. Kesin sınav sonuçları için 19 Ekim tarihinde yeni bir duyuru açıklanacak. Buna göre kesin sonuçlar işin olsa okuyucularına paylaşacak. Gelişmelerden anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirebilirsiniz. 

Mobil uygulamayı indirmek için tıklayın

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2018, 22:39

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
KİTTTTT
KİTTTTT - 1 yıl Önce

kitler kadroya dahil edilmeli sözler tutulmalı bir an önce